Piątek trzynastego kojarzy nam się raczej pejoratywnie. Tym razem może jednak być inaczej. Wracają bowiem wszystkie topowe ligi europejskie. W ramach tych spotkań genialnie dysponowany Liverpool podejmie Chelsea w finale Pucharu FA, Atletico Madryt rozegra trudne spotkanie z Sevillą, zaś Polscy kibice będą mogli podziwiać derby Poznania, gdzie Lech zmierzy się z Wartą. Legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher forBET oferuje bowiem 50% bonusu od depozytu do 250 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Pokaźny bonus od depozytu na piątek trzynastego

Gdyby po wspomnianych spotkaniach było nam mało, terminarz rozpieszcza nas jeszcze bardziej. W sobotni wieczór przyjdzie nam podziwiać starcie Nicei z Lille, zaś w niedzielę w Anglii, obecny mistrz kraju, Manchester City, rozegra jedno z najcięższych spotkań w sezonie. Rywalem The Citizens będzie bowiem groźny West Ham. Wspomniany legalny bukmacher przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać niemały bonus od depozytu – 50% kwoty do 250 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu forBET.

W celu skorzystania z bonusu od depozytu, w dniu 13.05.2022, należy dokonać depozytu na minimalną kwotę 20 pln. Bonus wyniesie 50% od kwoty wpłaty – aby uzyskać maksymalną kwotę wynoszącą 250 pln należy wpłacić 500 pln. Aby uruchomić bonus należy obrócić depozytem 1-krotnie, na kuponie AKO (min. 2 zdarzenia) z minimalnym kursem łącznym 2.00. Następnie, w celu wypłaty, należy dokonać ponownego 1-krotnego obrotu całą kwotą bonusu, również na kuponie AKO, z minimum 4 zdarzeniami. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Czas na obrót bonusem wynosi 72h. Zakłady typu draw no bet, specjalne zakłady na zawodników nie zaliczają się do obrotu. 

[blok_bonus]