Piątek trzynastego kojarzy nam się raczej pejoratywnie. Tym razem może jednak być inaczej. Wracają bowiem wszystkie topowe ligi europejskie. W ramach tych spotkań genialnie dysponowany Liverpool podejmie Chelsea w finale Pucharu FA, Atletico Madryt rozegra trudne spotkanie z Sevillą, zaś Polscy kibice będą mogli podziwiać derby Poznania, gdzie Lech zmierzy się z Wartą. Legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher forBET oferuje bowiem 50% bonusu od depozytu do 250 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Pokaźny bonus od depozytu na piątek trzynastego

Gdyby po wspomnianych spotkaniach było nam mało, terminarz rozpieszcza nas jeszcze bardziej. W sobotni wieczór przyjdzie nam podziwiać starcie Nicei z Lille, zaś w niedzielę w Anglii, obecny mistrz kraju, Manchester City, rozegra jedno z najcięższych spotkań w sezonie. Rywalem The Citizens będzie bowiem groźny West Ham. Wspomniany legalny bukmacher przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać niemały bonus od depozytu – 50% kwoty do 250 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu forBET.

W celu skorzystania z bonusu od depozytu, w dniu 13.05.2022, należy dokonać depozytu na minimalną kwotę 20 pln. Bonus wyniesie 50% od kwoty wpłaty – aby uzyskać maksymalną kwotę wynoszącą 250 pln należy wpłacić 500 pln. Aby uruchomić bonus należy obrócić depozytem 1-krotnie, na kuponie AKO (min. 2 zdarzenia) z minimalnym kursem łącznym 2.00. Następnie, w celu wypłaty, należy dokonać ponownego 1-krotnego obrotu całą kwotą bonusu, również na kuponie AKO, z minimum 4 zdarzeniami. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Czas na obrót bonusem wynosi 72h. Zakłady typu draw no bet, specjalne zakłady na zawodników nie zaliczają się do obrotu. 

ODBIERZ BONUS OD DEPOZYTU

DO 3050 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>