W najbliższym dniach powrócimy z boisk pucharowych na krajowe. Wracają bowiem wszystkie topowe ligi europejskie. W ramach tych spotkań genialnie dysponowane Chelsea podejmie Manchester United, Real Madryt rozegra trudne spotkanie z Sevillą, zaś Polscy kibice będą mogli podziwiać derby Poznania, gdzie Lech zmierzy się z Wartą. Legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher forBET oferuje bowiem 50% bonusu od depozytu do 100 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Pokaźny bonus od depozytu na Black Friday

Gdyby po wspomnianych spotkaniach było nam mało, terminarz rozpieszcza nas jeszcze bardziej. W niedzielny wieczór przyjdzie nam podziwiać starcie Napoli z Lazio, zaś w Anglii obecny mistrz kraju, Manchester City, rozegra jedno z najcięższych spotkań w sezonie. Rywalem The Citizens będzie bowiem świetnie grający West Ham. Wspomniany legalny bukmacher przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać niemały bonus od depozytu – 50% kwoty do 100 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu od forBET.

W celu skorzystania z bonusu od depozytu, w dniu 26.11.2021, należy dokonać depozytu na minimalną kwotę 20 pln. Bonus wyniesie 50% od kwoty wpłaty – aby uzyskać maksymalną kwotę wynoszącą 100 pln należy wpłacić 200 pln. Aby uruchomić bonus należy obrócić całą bonusową kwotą 1-krotnie, na kuponie AKO (min. 2 zdarzenia) z minimalnym kursem łącznym 2.00. Następnie, w celu wypłaty, należy dokonać ponownego 1-krotnego obrotu całą kwotą bonusu, również na kuponie AKO, z minimum 4 zdarzeniami. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.35. Czas na obrót bonusem wynosi 96h. Zakłady typu draw no bet, specjalne zakłady na zawodników nie zaliczają się do obrotu. 

[blok_bonus]