eWinner charakteryzuje się wieloma interesującymi promocjami i atrakcyjnymi freebetami. Od 21 lutego bukmacher przygotował dla nowych graczy, którzy zarejestrują się na stronie internetowej kolejną ofertę promocyjną. Dzięki niej możemy wiele zyskać. Zwłaszcza że już we wtorek wraca Liga Mistrzów, a my czekamy na starcia Chelsea z Lille i Villarrealu z Juventusem.

Przed nami najbardziej wyrównane starcia w ⅛?

Dwumecz Villarrealu z Juventusem zapowiada się na starcie równorzędnych drużyn, które nie ma wyraźnego faworyta. Owszem, legalni bukmacherzy większe szanse na awans dają Starej Damie, jednak jeśli przyjrzymy się temu, jak prezentują się w tym sezonie oba zespoły, dojdziemy do podobnych do wniosków. Juventus jest w trakcie przebudowy, a Dusan Vlahovic jest wciąż na etapie adaptacji w nowym zespole. Serb do tej pory w czterech meczach strzelił jedną bramkę, co wskazuje na spadek skuteczności wraz ze zmianą otoczenia.

Chelsea Londyn nie prezentuje się w 2022 roku tak dobrze, jak na początku tego sezonu. Podopieczni Thomasa Tuchela wygrywają większość spotkań, jednak tempo gry i skuteczność zdecydowanie spadły. Dołek formy zalicza właśnie Romelu Lukaku, który w Premier League częściej jest krytykowany aniżeli chwalony. Podczas ostatniego wywiadu w obronę wziął go nawet niemiecki szkoleniowiec. Sytuacji nie ułatwiają kontuzje w zespole, z powodu których trener musi sobie radzić bez Jamesa, Chilwella, czy Hudson-Odoia.

zasady-promocji-ewinner

Promocja eWinner przeznaczona jest dla nowych użytkowników. Wystarczy założyć konto u bukmachera i zagrać pierwszy zakład AKO za minimum 20 PLN. W przypadku wygranej bukmacher podwoi nasz zysk aż do 500 PLN. Jeśli jednak przegramy, otrzymamy zwrot środków na konto, obniżonych o kwotę podatku, czyli 12%. Bukmacher oferuje atrakcyjny bonus powitalny eWinner.

warunki-promocji-ewinner

[blok_bonus]