Niezmiennie bardzo dużo dzieje się w topowych ligach piłkarskich europy. W ten weekend ponownie czeka nas wiele interesujących zestawień. Manchester United podejmie Liverpool, a Manchester City zmierzy się z Newcastle. Działo będzie się również na hiszpańskim podwórku, gdzie Real Betis zagra z Realem Madryt. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy otrzymać freebet o wartości nawet 200 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Podwójna wygrana za weekendowy kupon

Ten mecz z pewnością będzie miał bezpośredni wpływ na losy mistrzostwa Anglii w tym roku. Będący w solidnej formie Manchester City podejmie zaskoczenie tego sezonu – Newcastle. Czeka nas również interesujące starcie we francuskiej Ligue 1 – Rennes podejmie wicelidera, Marsylię. Jak widać, oferta jest bardzo szeroka i różnorodna. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebety o wartości do 200 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. Aby otrzymać freebet, w dniach 03.03 – 05.03.2023, należy dokonać depozytu min. 25 pln i zawrzeć zakład AKO za dokładną stawkę 25 pln. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Zdarzenia na kuponie mogą dotyczyć jedynie męskich rozgrywek w: Premier League, La Liga, Ligue 1, Serie A, Bundesligi lub Ekstraklasy. Jeśli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej z kuponu, gracz dodatkowo otrzyma freebet w wysokości wygranej z kuponu. Freebet należy wykorzystać na kuponie z kursem poj. zdarzenia 1.30 na kuponie AKO na rozgrywki piłki nożnej w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.