Już dziś, 26 grudnia, będziemy świadkami dziewiętnastej kolejki angielskiej Premier League. W krajach anglosaskich obchodzony jest również Boxing Day, który bardzo dobrze kojarzony jest przez fanów wyspiarskiej piłki. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia przyjdzie nam zobaczyć takie hity jak chociażby starcie obecnego lidera, Manchesteru City, z Leicester. Będzie to z pewnością ciekawy dzień dla wszystkich entuzjastów futbolu. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocje – podwójny zysk z kuponu! Jakie są warunki skorzystania z bonusu?

Podwójna wygrana w Premier League

Rozgrywki w innych topowych ligach europejskich są zawieszone na czas świąt. Premier League jednak zgodnie z tradycją gra dalej. Sytuacja w lidze została nieco zaburzona przez dużą liczbę absencji związanych z Covid-19. Niemniej jednak władze ligi, ku uciesze fanów, podjęły decyzję o kontynuacji rozgrywek. Tym samym dziś zobaczymy również starcie Aston Villi z Chelsea, czy West Hamu ze Świętymi. Bukmacher ForBET oferuje MaxiZysk na dzisiejszą kolejkę – podwojona wygrana trafi na nasze konto po spełnieniu określonych warunków. Jak przystąpić do promocji? Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego ForBET.

W dniu 26.12.2021 należy dokonać depozytu minimum 20 pln (maksymalny mnożnik przysługuje do 200 pln). Następnie należy wybrać MaxiZysk Premier League z listy na kuponie. Gracz musi zagrać kupon za całą kwotę depozytu, składający się z minimum 4 zdarzeń oraz minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia wynoszącym 1.40. Zdarzenia muszą dotyczyć Premier League lub/i Championship lub/i League One. Dotyczy oferty przedmeczowej i na żywo. Po spełnieniu powyższych warunków wygrana z kuponu zostanie podwojona. Termin ważności bonusu to 48h. Maksymalna wygrana z zakładu to 2279 pln.

[blok_bonus]