A więc nadszedł czas na kolejną galę największej Federacji MMA w Europie – mowa tu rzecz jasna o Konfrontacji Sztuk Walki. KSW od lat niezmiennie przyciągają rzeszę fanów na trybuny, a także przed telewizory. Dzisiaj mieliśmy okazję przyglądać się ważeniu, a już jutro, o 19:00, będziemy świadkami pojedynków. Najlepsi legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Jeden z bukmacherów oferuje promocję, w ramach której możemy pomnożyć zysk z kuponu dwukrotnie. Jak z niej skorzystać?

Podwójna wygrana na KSW 71

Na gali czeka nas chociażby debiutancki pojedynek w MMA znanego pięściarza, Artura Szpilki. Polak zmierzy się z ukraińskim bokserem, Serhiyem Radchenko. Na gali zawalczy również Borys Mańkowski, który skrzyżuje rękawice z Danielem Torresem. Wiemy na pewno, że będzie się działo! Bukmacher ForBET oferuje ciekawą promocję – MaxiZysk. Dzięki niej możemy uzyskać podwójną wygraną z kuponu. Przy okazji warto zainteresować się kodem promocyjnym ForBET

Promocja dotyczy tylko graczy posiadających konto u wspomnianego bukmachera. W dniach 17.06-18.06.2022, do godziny 21:00, należy dokonać depozytu minimum 20 pln na konto gracza. Maksymalna kwota do której przysługuje mnożnik X2 to 200 pln. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Należy wybrać manualnie MaxiZysk KSW 71 z listy sald na kuponie. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć KSW 71. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Termin ważności MaxiZysku to 36h. Maksymalna wygrana to 2279 pln.

[blok_bonus]