Dzisiejszy dzień stoi pod znakiem piłki nożnej! W ofercie mamy między innymi Premier League, czyli gwarant emocji i futbolu na pełnych obrotach. W ramach angielskiej ekstraklasy West Ham zmierzy się z Norwich. Najlepsi legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Przed nami chociażby starcie angielskiego hegemona, Chelsea, z Tottenhamem, w ramach EFL Cup. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w dniu dzisiejszym. Zasiądźmy więc wygodnie w fotelach i wyczekujmy utęsknionych rozgrywek piłkarskich.

Podwójna wygrana – MaxiZysk na piłkę nożną

Obecnie trwają również rozgrywki Pucharu Narodów Afryki.  W ramach tegoż turnieju będziemy świadkami starcia Tunezji z Mali. Jednak z całą pewnością największą uwagę dziś przyciągnie starcie Barcelony z Realem Madryt. Mecz rozgrywany w ramach półfinału Superpucharu Hiszpanii powinien przynieść wiele emocji. Jak skorzystać z promocji MaxiZysk na piłkę nożną? Przy okazji warto zainteresować się kodem promocyjnym ForBET

W dniu 12.01.2022 należy dokonać depozytu minimum 20 pln na konto gracza. W celu zagrania kuponu z MaxiZyskiem, należy go manualnie wybrać z listy sald na kuponie. Maksymalna kwota, do której przysługuje mnożnik X2, to 200 pln. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub/i live, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Jeżeli okaże się trafiony, wówczas uzyskamy podwójną wygraną. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć piłki nożnej. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Kupon musi zostać zagrany za środki z salda głównego. Maksymalna wygrana na kuponie to 2279 pln. Termin ważności MaxiZysku to 48h. 

[blok_bonus]