W nowy tydzień klasycznie wchodzimy z przytupem. Poniedziałkowy wieczór po raz kolejny stanie pod znakiem topowych lig europejskich, a zwłaszcza ostatnich meczów w poszczególnych kolejkach. Oferta najlepszych bukmacherów jest interesująca. Czeka nas między innymi starcie beniaminków w angielskiej ekstraklasie, gdzie Brentford podejmie Fulham. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocję obowiązującą tylko dziś, tj. 06.03.2023. W jej ramach możemy otrzymać bonus do 50 pln od pierwszej wpłaty, jeśli nie dokonaliśmy jeszcze depozytu.

Podwój pierwszy depozyt

Oprócz wspomnianego starcia w Premier League czeka nas także ciekawy mecz na rodzimym podwórku, w którym Radomiak Radom zmierzy się z Zagłębiem Lubin – początek o 19:00. W Hiszpanii Osasuna powalczy z Celtą Vigo, a we Włoszech Torino zagra z Bologną. Bukmacher Fortuna oferuje bonus do 50 pln od pierwszego depozytu na konto gracza. Spieszmy się, bo promocja obowiązuje tylko 06.03.2023! Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny i skorzystać także z innych bonusów na start.

Promocja obowiązuje tylko graczy, którzy posiadają już konto, ale nie dokonali jeszcze żadnego depozytu. W dniu 06.03.2023 należy dokonać wpłaty minimum 2 pln na saldo główne z kodem promocyjnym „fortuna”. W ciągu 24h gracz otrzyma podwojenie swojego depozytu do maksymalnie 50 pln w punktach Fortuna Klub Plus, które można wykorzystać na zakłady. Punkty można przeznaczyć na dowolne zakłady przedmeczowe i na żywo.