Weekend powoli dobiega do końca, a oznacza to kolejne spotkania piłkarskie. Legalny bukmacher forBET przyszykował kolejną promocję dla swoich klientów. Do zgarnięcia jest freebet w wysokości 20 zł albo 40 zł. Oczywiście jak to przy takich ofertach bywa, najpierw musimy postawić kupon, który spełni określone warunki. Propozycje typów bukmacherskich znajdziecie na naszej stronie.

PIŁKARSKI WEEKEND

Dużo spotkań odbędzie się dzisiaj w hiszpańskiej La Lidze. O godzinie 21:00 w Bilbao odbędzie się całkiem ciekawe spotkanie, w którym to miejscowy Athletic, podejmie obecnego lidera ligi – Atletico Madryt. Gospodarze mają już pewne miejsce w środku ligowej tabeli, ale nie oznacza to, że odpuszczą sobie najbliższy mecz. Z kolei ekipa ze stolicy Hiszpanii, w ciągu dalszym walczy o najwyższe cele i będą oni mocno zdeterminowani, aby wygrać i dopisać sobie trzy punkty.

Hitem dnia bez wątpliwości jest starcie we francuskiej Ligue 1. Zmierzą się ze sobą ekipa Lyonu i Lille. Emocje będą sięgać zenitu, ponieważ obydwie drużyny mają jeszcze szanse na tytuł mistrzowski. W przypadku wygranej gości, to właśnie oni staną się liderem ligi. Trenerzy będą mieli do dyspozycji niemal wszystkich swoich zawodników, tak więc spotkanie będzie na naprawdę wysokim poziomie. Konsekwencją meczu na topie, są oczywiście wysokie kursy na obydwie drużyny.

Jeżeli chcemy otrzymać freebet, musimy zagrać kupon za dokładnie 89 zł (wtedy freebet wyniesie 20 zł) lub 169 zł (w tym przypadku bonus wyniesie 40 zł). Na naszym zakładzie, muszą się znaleźć co najmniej trzy spotkania dotyczące piłki nożnej. Mecze te muszą zostać rozegrane w dniu dzisiejszym. Kiedy już otrzymamy freebet, możemy go wykorzystać na dowolne zdarzenia, aczkolwiek co najmniej jedno musi dotyczyć Ligi Mistrzów lub Ligi Europy.

Rejestrując się z kodem TYPERVIP, otrzymasz 2000 zł bonusu!

Odbieram 2000 PLN z kodem TYPERVIP