Europejskie puchary wkraczają w decydującą fazę. Mecze półfinałowe to nie przelewki, tak więc będziemy świadkami naprawdę świetnych rywalizacji. Tak wielkie wydarzenia sportowe, najczęściej niosą ze sobą ciekawe promocje. Tak jest również w przypadku tego tygodnia. Legalny bukmacher Fortuna, proponuje nam możliwość zdobycia bonusu, w dość nietrudny sposób. Do zgarnięcia jest 50 zł lub 100 zł, zatem warto przyjrzeć się szczegółom. Sprawdź również jaki jest aktualny kod promocyjny Fortuna.

Piłkarski pewniak

Emocje rozpoczną się od spotkania, które rozegrane zostanie w Madrycie. Dzisiaj, o godzinie 21:00, miejscowy Real zmierzy się z angielską drużyną – Chelsea. Wiadomo, że Królewscy pod wodzą Zidane mają patent na wygrywanie Ligi Mistrzów. Pomimo braku kilku kluczowych zawodników, na pewno nie odpuszczą oni tego spotkania i z całą pewnością, będą chcieli ugrać jakąś solidną zaliczkę przed rewanżem. Dzień później (28.04), będziemy świadkami starcia dwóch gigantów. Francuskie PSG, podejmie na własnym obiekcie ekipę Manchesteru City. Jest to o tyle ciekawe spotkanie, że oba zespoły są wręcz przepełnione zawodnikami świadowego formatu. Mistrzowie Francji, z całą pewnością mają niedosyt po przegranym w zeszłym roku finale, więc będą chcieli za wszelką cenę zdobyć tytuł w tym roku.

Jutro z kolei, będziemy świadkami dwóch starć w ramach Ligi Europejskiej. Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek Villarealu z Arsenalem. Obecność Hiszpanów na tym etapie rozgrywek, jest małą niespodzianką. Z kolei drużyna z Londynu, ma nieciekawą sytuację w lidze i jeżeli chce wziąć udział w europejskich pucharach w przyszłym roku, to jest zmuszona do wygrania tej edycji Ligi Mistrzów. Drugim pojedynkiem będzie rywalizacja Manchesteru United oraz Romy. Czerwone Diabły ostatnim czasem grają naprawdę świetną piłkę. Są obecnie wiceliderem angielskiej Premier League. Jeżeli chodzi o Romę, to trudno jest określić, czy są w stanie postawić się ekipie z Manchesteru.

W celu odebrania bonusu od Fortuny, należy zagrać 3 kupony, po jednym każdego dnia trwania promocji (27.04 – 29.04). Stawka każdego z nich, musi wynosić minimum 50 zł. Kurs wymagany przez bukmachera wynosi zaledwie 2.0. Kwota bonusu zależy od tego, jakie będą stawki na naszych kuponach. Jeżeli zagramy 3-krotnie za co najmniej 50 zł, ale za mniej niż 100 zł, to otrzymamy bonus wynoszący 50 zł. Z kolei jednak, jeżeli będziemy grać przez 3 dni za co najmniej 100 zł, to bukmacher przyzna nam 100 zł bonusu. Warto pamiętać, że wymagane jest zagranie każdego dnia trwania promocji – nie można tego np. skumulować na jeden dzień. Co istotne, to jak zostaną rozliczone nasze kupony nie ma najmniejszego znaczenia. Bonus jest przyznawany w formie punktów FKP.

 

Odbierz bonus bez depozytu na start!

Odbieram 20 PLN bez depozytu