Ten weekend zadowoli nawet najbardziej wybrednych i wymagających kibiców. Zarówno sobota, jak i niedziela, a nawet poniedziałek, zaskakują wyjątkowo ciekawą i szeroką ofertą. Rozkład jazdy jest następujący – już o 13:30 startuje najwyższa klasa rozgrywkowa w Anglii. Wówczas Leicester zmierzy się z Leeds, które dopiero co pożegnało się z charakterystycznym Marcelo Bielsą. Pół godziny później zacznie grać La Liga, choć na najciekawsze starcie przyjdzie nam czekać aż do godziny 21:00. Wówczas Real Madryt czeka arcytrudne starcie z Realem Sociedad. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję, dzięki której możemy zgarnąć bonusowe 50 pln. Jak z niej skorzystać?

Piłkarski pewniak na weekend – bonus 50 pln

Bardzo ciekawie będzie też u naszego zachodniego sąsiada. Bayern Monachium o 15:30 podejmie Bayer Leverkusen. Niedziela przywita nas derbami Manchesteru, starciem Marsylii z Monaco, a także Betisu z Atletico Madryt. Trwający już weekend jest w zasadzie spełnieniem marzeń entuzjastów futbolu europejskiego. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 50 pln w punktach Fortuna Klub Plus za spełnienie poniższych warunków. Jak skorzystać z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuna.

W dniach 05.03-07.03.2022, w każdy dzień trwania promocji, należy postawić kupon za minimum 50 pln. Może być to kupon typu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, ale musi być zagrany z oferty przedmeczowej. Przynajmniej jedno ze zdarzeń na kuponie musi dotyczyć piłki nożnej. Minimalny kurs łączny każdego kuponu musi wynieść 2.00. Niezależnie od rozstrzygnięć tych kuponów, gracz otrzyma bonus 50 pln w punktach FKP. Zakłady muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 07.03.2022. Bonus trafi na konto gracza w dniu 08.03.2022. Bonus jest ważny 7 dni od przyznania.

[blok_bonus]