Czy dla prawdziwych fanów sportu istnieje coś piękniejszego niż cały tydzień przepełniony futbolem? Po emocjonującym weekendzie ligowym czekają nas nie mniej ważne mecze pucharowe. Przed nami wiele ciekawych zestawień. Slavia Praga zmierzy się z Rakowem Częstochowa na wyjeździe, zaś Lech Poznań podejmie Dudelange. Nudzić nie będą się również entuzjaści angielskiej Championship, gdzie Norwich City zmierzy się z Huddersfield. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższe dni będzą obfitować w emocje. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 50 pln bonusu. Jak skorzystać z promocji?

Piłkarski pewniak – 50 pln bonusu

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, starcie Rakowa ze Slavią po prostu trzeba zobaczyć. Ten mecz to coś więcej niż walka o trzy punkty – dla podopiecznych Marka Papszuna to szansa na awans do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. We wtorkowy wieczór odbędą się również mecze eliminacyjne Ligi Mistrzów, a wśród nich hit tej rundy, starcie Rangers z PSV. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 50 pln w punktach FKP za spełnienie poniższych wymagań. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 16.08.-18.08.2022, należy zawrzeć 3 kupony, po 1 na każdy dzień promocji. Stawka każdego kuponu powinna wynieść minimum 50 pln brutto. Kupon musi być zakładem typu Solo, AKO lub Maxikombi, z minimalnym kursem łącznym 2,00, z oferty przedmeczowej. Przynajmniej jedno zdarzenie na każdym z kuponów musi dotyczyć piłki nożnej. Zdarzenia muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 18.08.2022. Bez znaczenia na powodzenie zakładu, gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.  Każdy kupon musi być postawiony innego dnia!