Poprzedni Piłkarski Jackpot w Betclic nie znalazł zwycięzcy. Oznacza to, że w kolejnej rundzie bukmacher zwiększa nagrodę. Na ten moment jest to już 30 000 zł! Aby wygrać tak pokaźną sumę, należy poprawnie wytypować rozstrzygnięcia meczów w Bundeslidze. Gotowi podjąć wyzwanie?

Bundesliga jednak nieprzewidywalna

Poprzednie kolejka Bundesligi obfitowała w nieprzewidywalne rezultaty. Mało kto spodziewał się, że beniaminek Furth uda się wywieźć jakiekolwiek punkty z Bielefeld. Mecz z Arminią zakończył się jednak wynikiem 2:2, co było równie zaskakujące, jak rozstrzygnięcie pojedynku Augsburga z mocnym w tym sezonie Eintrachtem. Ogółem w 19 kolejce Bundesligi goście wygrywali w trzech meczach, co nie zdarza się nader często i nie jest wynikiem oczywistym.

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów!

W 20 kolejce interesująco zapowiadają się pojedynki RB Lipsk z VFL Wolfsburg i Herthy Berlin z rozpędzonym Bayernem Monachium. Zaledwie kilka dni temu Bawarczycy pewnie rozprawili się na wyjeździe z Koeln. Piłkarz roku FIFA udowodnił w nim, że nagroda należała mu się jak psu buda. Robert Lewandowski skompletował w nim kolejnego hattricka i z 23 trafieniami przewodzi klasyfikacji najlepszych strzelców ligi. 

zasady-promocji-betclic

Do promocji Betclic należy zapisać się poprzez stronę internetową. Kupon musi być postawiony za minimum 10 zł i zawierać jedynie zakłady na zwycięzców bądź remisy 20 kolejki Bundesligi. Gracze, którzy trafią rozstrzygnięcia wszystkich dziewięciu meczów, podzielą pulę nagród w wysokości 30 tysięcy złotych między siebie. Bukmacher ma także interesujący bonus powitalny Betclic. Warto z niego skorzystać obstawiając wymienione wyżej mecze.

warunki-promocji-betclic

[blok_bonus]