Nowa edycja popularnego piłkarskiego Jackpota właśnie ruszyła. Tym razem gracze będą musieli wytypować poprawnie całą czternastą kolejkę niemieckiej Bundesligi. Główna nagroda jest naprawdę warta gry – mowa tu bowiem o 10 000 pln do podziału, dla wszystkich graczy, którzy trafią! Tym samym warto przyjrzeć się wspomnianej promocji z bliska. Przed nami hitowe starcia – RB Lipsk w pierwszym meczu kolejki zmierzy się z Unionem Berlin, zaś w sobotni  wieczór będziemy świadkami prawdziwego starcia tytanów – Bayern Monachium podejmie na wyjeździe Borrusię Dortmund.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Piłkarski jackpot – nowa edycja

Bukmacher Betclic nie próżnuje i przygotował kolejną rundę futbolowego Jackpota. Wytypowanie całej kolejki z pewnością nie będzie łatwe, niemniej jednak warto spróbować. Oprócz wspomnianych hitów Stuttgart zmierzy się z grającą w kratkę Herthą Berlin, a świetnie dysponowany Bayer Leverkusen podejmie beniaminka okupującego ostatnie miejsce w tabeli – Furth. Pula 10 000 pln brzmi zachęcająco. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Betclic

W dniach 30.11-03.12.2021, do godziny 20:30,  należy postawić kupon za minimalną stawkę 10 pln. Na kuponie należy wytypować wyniki czternastej kolejki Bundesligi w formacie 1 lub X lub 2 (tylko oferta przedmeczowa). Tym samym na kuponie musi znaleźć się dokładnie dziewięć spotkań rozgrywanych w ramach tejże kolejki. Nagrodą jest pula 10 000 pln, która zostanie rozdzielona wśród wszystkich graczy, którzy trafią wyniki końcowe wszystkich meczów na kuponie. W ramach promocji można postawić maksymalnie 5 kuponów. Nagroda trafi na konto bonusowe do 07.12.2021. W celu wypłaty, bonus należy obrócić 6-krotnie po kursie minimalnym 2.00 w ciągu 30 dni od otrzymania.

[blok_bonus]