Bukmacher forBet przedłuża weekend pełen piłkarskich emocji. Z uwagi na nagromadzenie interesujących meczów w najsilniejszych europejskich ligach, dzięki najnowszej promocji, będziemy mogli obstawiać piłkę nożną bez podatku! Warto zatem z tego skorzystać, skoro na horyzoncie pojedynki Bayernu Monachium z Borussią Monchengladbach, Villarrealu z Atletico Madryt, czy Olympique Lyon z PSG.

Drugi weekend stycznia pełen piłkarskich emocji

W najsilniejszych ligach europejskich koronawirus najmocniej uderzył w Serie A. Z 10 pojedynków 21 kolejki ligi włoskiej aż trzy zostały przełożone z uwagi na ogniska zakażeń wirusem wśród piłkarzy. W niedzielę nie zobaczymy zatem meczów Caligari z Bologną, Torino z Fiorentiną i Udinese z Atalantą. Pozostałe mecze na szczęście zostaną rozegrane normalnie. Wirus nie pokrzyżował na szczęście planów w Hiszpanii i Niemczech, gdzie mecze zostaną rozegrane zgodnie z planem.

Bardzo interesująco zapowiada się pojedynek Villarrealu z Atletico Madryt. Oba zespoły mierzyły się już w tym sezonie. Wówczas, po niezwykle zaciętym i emocjonującym pojedynku na tablicy wyników po końcowym gwizdku arbitra widniał remis 2:2. Teraz kluby zmierzą się ze sobą na Estadio de la Ceramica. Mimo to nieznacznym, ale jednak faworytem najlepszych bukmacherów jest Atletico. Kurs na ich zwycięstwo wynosi ok. 2.65 przy 2.80 na Żółtą Łódź Podwodną.

zasady-promocji-forbet

Dzięki promocji forBet możemy obstawiać piłkę nożną w dniach 06.01–09.01 bez podatku. Kupony, muszą jednak spełniać odpowiednie warunki. Muszą to być kupony AKO z minimum 3 zdarzeniami z kursem nie mniejszym niż 1.30. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty na piłkę nożną. Po spełnieniu tych warunków współczynnik na naszym kuponie zmieni się na 1.00. Pamiętajcie także o skorzystaniu z kodu promocyjnego forBet. Daje on dostęp do rewelacyjnego bonusu powitalnego.

warunki-promocji-forbet

[blok_bonus]