Czy często zdarza Ci się sytuacja, w której drużyna na którą postawiłeś prowadzi, ale ostatecznie przegrywa, przez co nie wygrywasz kuponu? Jest to niezwykle denerwująca sytuacja i spotkał się z nią chyba każdy typer. Legalny bukmacher Betfan, wyszedł z inicjatywą promocji, dzięki której wystarczy, że drużyna na którą postawiłeś strzeli pierwsza bramkę. Wtedy pozostały przebieg meczu nie ma dla Ciebie znaczenia. Oczywiście promocja Betfan nie obejmuje wszystkich możliwych zdarzeń. Do tej promocji wytypowane zostały dwa spotkania: Piast Gliwice – Legia Warszawa, które zakończyło się zwycięstwem 0:1 gości. Drugim z nich jest dzisiejsze spotkanie Napoli – Lazio.

Pierwszy gol wygrywa

Dzisiejszy hit włoskiej Serie A rozpocznie się o godzinie 20:45. Obie drużyny skupiają się jedynie na rozgrywkach ligowych, ponieważ odpadły już z europejskich pucharów. Ekipa z Neapolu w Lidze Europejskiej nie poradziła sobie z hiszpańską Granadą. W pierwszym starciu ulegli na wyjeździe 2:0. W rewanżu na swoim terenie, co prawda odnieśli zwycięstwo, ale zaledwie jednobramkowe. Lazio z kolei zostało wyeliminowane z Ligi Mistrzów, przez Bayern Monachium. Wynik tego dwumeczu zakończył się rezultatem 2:6 dla Bawarczyków.

Jeżeli chodzi o sytuacje w lidze, wygląda ona zdecydowanie bardzo interesująco. Obie ekipy są obok siebie w tabeli, a dzielą ich zaledwie dwa punkty. Wyżej aktualnie jest drużyna Napoli, jednakże ma ona rozegrane o jedno spotkanie więcej. W ostatnich pięciu starciach ligowych ekipa z Rzymu zanotowała komplet punktów. Tego samego nie można powiedzieć o gospodarzach dzisiejszego pojedynku. W takiej samej liczbie pojedynków, zanotowali oni jeden remis i jedną porażkę. Co istotne jednak, uznali wyższość Juventusu, a punktami podzielili się z obecnym liderem – Interem. Gołym okiem widać, że dzisiaj zmierzą się drużyny, będące na podobnym, piłkarskim poziomie. Na brak emocji, z pewnością nie będzie można narzekać!

W celu skorzytania z tej promocji, należy zagrać zakład singiel (tylko jedno zdarzenie) za dokładnie 89 zł. Zakład musi wskazywać zwycięzce dzisiejszego hitu kolejki Serie A. W przypadku, gdy wytypowana przez nas drużyna, jako pierwsza strzeli bramkę, nasz zakład zostanie rozliczony jako wygrany. Nie ma znaczenia jak potoczą się losy spotkania. Przykładowo: stawiając na zwycięstwo Napoli, kupon zostanie rozliczony za wygrany, już w przypadku kiedy ta drużyna jako pierwsza zdobędzie bramkę – nie będzie miało znaczenia, czy ostatecznie wygra to spotkanie, czy górą będzie Lazio. Jeżeli oczywiście Napoli dowiozłoby prowadzenie do ostatniego gwizdka to również otrzymamy stosowną wygraną. W przypadku, kiedy im się to nie uda otrzymamy w ciągu 48h potencjalną wygraną na konto główne. Przy tej promocji, nic nie wygrać można tylko w przypadku, kiedy drużyna na która postawiliśmy nie strzeli pierwsza bramki i nie wygra spotkania.

Otrzymaj cashback na start na Betfan rejestrując się z kodem TYPERVIP!

Odbieram cashback z kodem TYPERVIP