Już dzisiaj wieczorem czeka nas starcie dwóch reprezentacyjnych potęg. Na drodze Ronaldo i Spółki do obrony mistrzowskiego tytułu sprzed pięciu lat stają Czerwone Diabły pod batutą Romelu Lukaku. Mając takich strzelców w swoich składach nikt dziś nie będzie zdejmował nogi z gazu. Ile zobaczymy dziś bramek? Warto sprawdzić, co na to spotkanie przygotowali legalni bukmacherzy.

PIERWSZY GOL WYGRYWA – LUKAKU VS. RONALDO

Na Estadio de La Cartuja w Sewilli będziemy dzisiejszego wieczoru świadkami arcy ciekawie zapowiadającego się spotkania. Zarówno Portugalia, jak i Belgia dla wielu stanowili jednych z faworytów do wygrania całego turnieju. Wiemy jednak, że dla jednej z tych ekip, to starcie będzie ich ostatnim.

Portugalia śmierci się nie boi, bo przecież w Grupie Śmierci sobie poradzili. Awans z trzeciego miejsca może nie należy do rzeczy wielce chwalebnych, jednak patrząc na to z jakimi ekipami walczyli o promocję, należy oddać im zasłużony szacunek.

Dodatkowo Portugalczycy za każdym razem raczyli nas nie lada widowiskiem. Strzelonych 7 bramek i straconych 6. A to wszystko w zaledwie trzech meczach! O emocje i bramki ze strony podopiecznych Fernando Santosa dziś wieczorem możemy być spokojni.

Liczymy także, że Czerwone Diabły Roberto Martineza dotrzymają im kroku. Belgowie w fazie grupowej rozstrzelali się tak samo jak ich dzisiejsi rywale. Również 7 strzelonych goli. Lepiej natomiast bronią, bo pozwolili sobie na stratę tylko jednego. A mimo tego bilansu bramkowego, czujemy, że to jeszcze nie wszystko na co stać tę reprezentację.

Czy Ronaldo po tej nocy nadal będzie najlepszym strzelcem Euro 2021? A może dogoni go dziś Romelu Lukaku? Który z nich pokona bramkarza rywali jako pierwszy? Jeśli też zadajecie sobie podobne pytania, bukmacher Betfan ma dla was propozycję nie do odrzucenia!

Aby móc skorzystać z powyższej promocji nie trzeba się bardzo napracować. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym znajdować się będzie typ odnośnie pierwszego strzelca bramki w meczu Belgia – Portugalia. Wybrać należy między Lukaku i Ronaldo z oferty zakładów specjalnych na to spotkanie. Stawka naszego kuponu wynosić musi dokładnie 49 zł. Dodatkowo, cały kupon musi być rozstrzygnięty do 27.06, godziny 23:59. Trzeba również pamiętać, że wybrać możemy tylko jednego z wyżej wymienionej dwójki.

Kiedy tak już zrobimy, pozostaje nam śledzić spotkanie. Jeśli wytypowaliśmy dobrze, oczywiście zgarniamy wygraną. Jeśli jednak mieliśmy pecha, to nic. Betfan rozliczy to zdarzenie jako zwrot. Oferta ważna do 27.06, godziny 21:00.

Nawet 600 zł bez ryzyka u Betfana!

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP