Pierwsza faza turnieju 1vs1 [1/128 finału] – Zaczynamy!

880

Nadszedł czas na start turnieju 1vs1! Ruszamy od 1/128 finału. Do tej fazy potrzebne jest w 256 uczestników. Zapisu dokonało 210 osób, co oznacza, że pierwszą fazę możemy określić mianem “kwalifikacji”, które przejdzie 61% uczestników (128 z 210 zapisanych osób), aby kolejne fazy mogły odbywać się już w klasycznej wersji, w której dalej przechodzi dokładnie 50% (64/32/16… i tak dalej).

Czas na dodanie typów w obecnej fazie rozgrywek (1/128 finału):

7 czerwca (piątek) godz 10:00 do 11 czerwca (wtorek) godz 23:59.

W kolejnych fazach czas na dodanie typów będzie krótszy. Zmienią się też godziny. Post z 1/64 finału powstanie 12 czerwca (środa) o godzinie 15:00, a termin ostateczny na dodanie typów to 15 czerwca 23:59. Nadal będzie to aż 81 godzin na podanie 3 swoich najpewniejszych typów. Pomiędzy fazami rozgrywek będzie czas  dla Organizatorów na podliczenia i stworzenie nowej drabinki. Cały turniej planujemy zakończyć na początku lipca.

Przypominamy, że w każdej fazie gracz podaje DOKŁADNIE 3 TYPY z kursem 1,50+

PARY 1/128 FINAŁU:

(aby łatwiej znaleźć swoją parę, na komputerze kliknij CTRL + F i wpisz swoje nazwisko)

Marcin Soczewka VS Adrian Żak
Andrzej Zawalonka VS Marcin Polewski
Kamil Karwacki VS Sebastian Samul
Bartosz Olkowski VS Piotr Pacholczak
Jakub Orzech VS Tomasz Gaj
Piotrek Wiśniowski VS Mariusz Borsuk
Mateusz Wyszyński VS Marcin Kamoda
Paweł Pinda VS Kordian Pona
Mateusz Kapszewicz VS Adam Bala
Jakub Bolewski VS Daniel Cyran
Olgierd Kowaleski VS Mateusz Kiełbus
Damian Gabzdyl VS Krzysztof Laskowski
Krystian Marek VS Kacper Staszewski
Czarna Owca VS Paweł Fokus
Jakub Gojska VS Mikołaj Urbański
Jędrek Kępka VS Mateusz Mandat
Marcin Buszka VS Filip Petecki
Joachim Dymczak VS Damian Majer
Przemek Badura VS Kamil Zieliński
Kamil Kosior VS Maciek Łagos
Mateusz Mądro VS Krzysztof Kozłowski
Kamil Piotrowski VS Daniel Jóźwiak
Adrian Niżnik VS Oskar Janik
Marcin Sykut VS Krzysztof Jeliński
Amadeusz Jasiński VS Igor Sprawka
Paweł Leszko VS Michał Szuba
Łukasz Królik VS Eryk Maruszak
Piotrek Wasiak VS Sarzyński Janusz
Mariusz Paliwoda VS Konrad Dudek
Kuba Kozio VS Michał Lewandowski
Mateusz Śrutwa VS Marcin Włodarczyk
Dawid Kobierecki VS Bartek Bigott
Mateusz Ciekański VS Radek Zwolenkiewicz
Pamela Koprowska VS Robert Łaciński
Grzegorz Nadzieja VS Sebastian Stachura
Mateusz Krawczyk VS Kuba Nikiel
Sebastian Goździk VS Michał Konieczny
Paweł Dampc VS Tomek Kita
Kuba Domanski VS Daniel Kołdyj
Janek Dziewięcki VS Max Zaworski
Kamil Michalczyk VS Tomasz Wachowicz
Adrian Niemczak VS Grzegorz Miernik
Robert Lech VS Krystian Hanejko
Hubert Łukaszczyk VS Henryk Nbsz
Kamil Marcinowski VS Patryk Stopa
Kacper Moskal VS Supin Supin
Mateusz Świdwa VS Michał Skrocki
Błażej Gumuła VS Adrian Mikołajczyk
Wawrzyniak Adam VS Marcin Jasiński
Michał Popis VS Piotr Zak
Kamil Sułkowski VS Krystian Blizniuk
Wojciech Sikora VS Michał Andrysiewicz
Dawid Lizak VS Artur Sikorski
Damian Sejler VS Tobiasz Basałaj
Łukasz Kordyś VS Karol Smętek
Milan Kasprowicz VS Adrian Bednarczyk
Dom Cok VS Konrad Kowalczyk
Jakub Kapela VS Karol Kośmiński
Szymon Pióro VS Kuba Zygmunt
Tomek Jankowski VS Rafał Kulesza
Dawid Uljasz VS Adaś Bączyk
Dawid Majewski VS Maciej Wącior
Damian Kowalczyk VS Daniel Radzik
Krzysztof Zbyrad VS Marcin Wójcik
Patryk Urbanek VS Tamm Kenaj
Kacper Molestak VS Pawel Befko
Maciek Grabowski VS Patryk Lewicki
Mateusz Guzicki VS Krystian Luniak
Szymon Puzik VS Kuba Dymczak
Szymon Karolczak VS Wojtek Stańczuk
Michał Litwic VS Arek Szczęsny
Robert Ślesicki VS Remigiusz Grosch
Kamil Wieczorek VS Kacper Oświęcimski
Wojciech Kropka VS Patryk Ciurla
Kuba Okleja VS Filip Karnat
Michał Talarowski VS Michał Błędowski
Kacper Żyłowski VS Kacper Niegowski
Rafal Nastarowicz VS Marcin Er
Adam Michalak VS Grzegorz Walczak
Kuba Gomółka VS Hubert Śliwiński
Robert Gleń VS Arek Korpalski
Michał Bogacz VS Zbyszek Nowak
Jaroslaw Staroscik VS Patryk Gęgotek
Michał Konicki VS Wiktor Wieczorek
Kacper Gurok VS Kacper Kamiński
Marcin Świetliński VS Bartosz Marędowski
Maciek Bielecki VS Przemysław Buchenfeld
Sebastian Stachura VS Mateusz Mróz
Kamil Kujawa VS Adrian Kaluga
Marcin Kojs VS Marek Kujawinski
Klaudiusz Sołtysiak VS Michał Andrzejewski
Marcin Mertens VS Daniel Bartkiewicz
Wojtek Anderko VS Przemek Sawicki
Sebastian Boelter VS Rafał Lechowicz
Wiktor Sobczyk VS Kuba Wojakowicz
Daniel Kamil Guminski VS Adam Ostrówka
Gabriel Gargoliński VS Mateusz Budź
Franciszek Szwajcarski VS Oskar Tałaj
Filip Kaczmarczyk VS Mateusz Żugaj
Daniel Góraś VS Tomasz Tomek
Adrian Karczewski VS Robert Sapoń
Grzegorz Suwała VS Jakub Komór
Mateusz Śliwa VS Mateusz Tobera
Przemek Wołczi VS Dawid Musiał
Marcin Broda VS Przemysław Zandecki

 

Jak wybieramy zwycięzców?

O przejściu do kolejnej rundy decyduje – w tej kolejności: 1. Skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)

Z 210 uczestników, którzy dokonali zapisu, do kolejnej fazy przejdzie 128 osób. 105 zwycięzców swoich par + 23 “Lucky Losers”, czyli szczęśliwych przegranych (spośród uczestników, którzy przegrali rywalizację w swojej parze, wybierzemy 23 którzy osiągnęli najlepszy wynik).

 

NAGRODY

  • 4. miejsce otrzyma – 20 PLN
  • Zwycięzca meczu o 3. miejsce – 30 PLN
  • Finalista – 50 PLN
  • Zwycięzca – 200 PLN

 

REGULAMIN 1vs1:

  1. Typy podajemy w tym poście – poniżej, w komentarzach
  2. Wymagany kurs minimalny każdego typu to 1,50.
  3. Typy podajemy najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem pojedynku/meczu.
  4. Typy na mecze podane w 1 rundzie turnieju muszą się rozpocząć najpóźniej do 11 czerwca godz 23:59
  5. Każdy typ prosimy podawać jako oddzielny komentarz.
  6. Każdy uczestnik może podać tylko jeden typ na dany mecz/pojedynek (konieczne jest podanie 3 typów na 3 różne mecze/pojedynki). Masz 3 typy do rozporządzenia (w każdej fazie) i kilkadziesiąt godzin na ich udostępnienie, sam decydujesz czy wrzucisz 1 dziennie czy 3 w ciągu jednego dnia.
  7. Kursy i typy podajemy wyłącznie z oferty bukmachera eToto, który jest sponsorem turnieju
  8. O przejściu do kolejnej rundy decyduje – w tej kolejności: 1. skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, a jeśli będzie on identyczny: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)
  9. Typy podajemy jako “użytkownik”, nie jako “gość”, co równoznaczne jest z koniecznością połączenia swojego konta FB z naszą stroną (tak jak przy dokonaniu zapisu do turnieju)
  10. Typy rozliczone jako “zwrot” są oznaczane jako kurs 1,00 i nie są wliczane do skuteczności ani na plus, ani na minus. Jeśli gracz poda 3 typy, w tym jeden będzie rozliczony jako zwrot, jeden na plus i jeden na minus, będzie miał 50% skuteczności.
  11. W razie jeśli wszystkie 3 typy będą rozliczone jako zwrot (np przełożona cała kolejka ligowa lub mecze tenisa z powodu złej pogody), uczestnik będzie miał szansę przejść dalej tylko w sytuacji, gdy jego rywal poda wszystkie typy na minus, osiągając 0% skuteczności.
  12. W razie jeśli obaj gracze z pary trafią 0/3, o wyniku zdecyduje najwyższy podany (nietrafiony) kurs.
  13. Jeśli gracz A poda typ z kursem 1,55 i jego bezpośredni rywal poda identyczny typ, ale po kursie 1,60, obu graczom rozliczymy go po kursie 1,55, aby żaden z nich nie otrzymał przewagi wynikającej z podania typu w innym terminie (lub, co gorsza – z powodu świadomego zawyżenia kursu)
  14. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie trwania turnieju
  15. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator.

Wszelkie pytania, niezgodności, prosimy kierować na Messengera

MESSENGER - klik
Skontaktuj się

 

WYNIKI:

Marcin Soczewka – + + VS Adrian Żak + + + (Skuteczność)
Andrzej Zawalonka – + + (Skuteczność) VS Marcin Polewski – – +
Kamil Karwacki + – – (1,71) VS Sebastian Samul – – + (2,45) (Wyższy kurs)
Bartosz Olkowski – – + (1,65) VS Piotr Pacholczak + – – (1.66) (Wyższy kurs)
Jakub Orzech + + +  (Skuteczność) VS Tomasz Gaj + – +
Piotrek Wiśniowski + + zwrot ((Skuteczność) VS Mariusz Borsuk + + –
Mateusz Wyszyński – – + VS Marcin Kamoda – + + (Skuteczność)
Paweł Pinda – – – VS Kordian Pona + – + (Skuteczność)
Mateusz Kapszewicz + – – VS Adam Bala – + + (Skuteczność)
Jakub Bolewski + – + (1.60) (Wyższy kurs) VS Daniel Cyran + – + (1.55)
Olgierd Kowaleski + – + (1.66) VS Mateusz Kiełbus – + + (1.68 ) (Wyższy kurs)
Damian Gabzdyl + + – (Skuteczność) VS Krzysztof Laskowski + – –
Krystian Marek + + + (Skuteczność) VS Kacper Staszewski – – –
Czarna Owca VS Paweł Fokus – – + (Rywal odpuścił)
Jakub Gojska VS Mikołaj Urbański + + – (Rywal odpuścił)
Jędrek Kępka + + + (Skuteczność) VS Mateusz Mandat + – –
Marcin Buszka + – – (1.80) VS Filip Petecki – – + (1.83) (Wyższy kurs)
Joachim Dymczak + + + (Skuteczność) VS Damian Majer + – –
Przemek Badura + – + (Skuteczność) VS Kamil Zieliński – – +
Kamil Kosior – + + VS Maciek Łagos + + zwrot (Skuteczność)
Mateusz Mądro + – – VS Krzysztof Kozłowski + + – (Skuteczność)
Kamil Piotrowski + – + (2.45 ) (Wyższy kurs) VS Daniel Jóźwiak + – + (1.57)
Adrian Niżnik + – – (Skuteczność) VS Oskar Janik + + brak 3 typu
Marcin Sykut – – + VS Krzysztof Jeliński + + + (Skuteczność)
Amadeusz Jasiński – + – (Skuteczność) VS Igor Sprawka – – –
Paweł Leszko + – – VS Michał Szuba – + + (Skuteczność)
Łukasz Królik – + + (Skuteczność) VS Eryk Maruszak – – +
Piotrek Wasiak + + + (Skuteczność) VS Sarzyński Janusz – – +
Mariusz Paliwoda + + + (Skuteczność) VS Konrad Dudek + + –
Kuba Kozio + – + (Skuteczność) VS Michał Lewandowski + – –
Mateusz Śrutwa – + – (Rywal odpuścił) VS Marcin Włodarczyk
Dawid Kobierecki + – + (Skuteczność) VS Bartek Bigott – – +
Mateusz Ciekański + + + (Skuteczność) VS Radek Zwolenkiewicz + – +
Pamela Koprowska zwrot – – VS Robert Łaciński – + – (Skuteczność)
Grzegorz Nadzieja – + + (Skuteczność) VS Sebastian Stachura – – –
Mateusz Krawczyk – + – (Rywal odpuścił) VS Kuba Nikiel
Sebastian Goździk + + – (Skuteczność) VS Michał Konieczny – + –
Paweł Dampc + + + (Skuteczność) VS Tomek Kita – + +
Kuba Domanski + + + (Skuteczność) VS Daniel Kołdyj – – +
Janek Dziewięcki – – – VS Max Zaworski + + + (Skuteczność)
Kamil Michalczyk + + + (Skuteczność) VS Tomasz Wachowicz – – –
Adrian Niemczak – + +(Rywal odpuścił) VS Grzegorz Miernik
Robert Lech + + – (Skuteczność) VS Krystian Hanejko – – +
Hubert Łukaszczyk + + – (1.57 ) VS Henryk Nbsz + + – (1.62) (wyższy kurs)
Kamil Marcinowski VS Patryk Stopa + + + (Rywal nie dostosował się do regulaminu –  typy poza etoto)
Kacper Moskal + + + (Skuteczność) VS Supin Supin + + –
Mateusz Świdwa – + – (2.00) VS Michał Skrocki + – – (2.20) (wyższy kurs)
Błażej Gumuła – + – (1.62) VS Adrian Mikołajczyk – – + (1.71) (wyższy kurs)
Wawrzyniak Adam VS Marcin Jasiński – – + (Rywal odpuścił)
Michał Popis + – + (Skuteczność) VS Piotr Zak + – –
Kamil Sułkowski + – + (1.74) (wyższy kurs) VS Krystian Blizniuk – + + (1.63)
Wojciech Sikora + – + (Skuteczność) VS Michał Andrysiewicz – – –
Dawid Lizak + + + (Skuteczność) VS Artur Sikorski – + +
Damian Sejler + + + (1.86) VS Tobiasz Basałaj + + + (1.90) (wyższy kurs)
Łukasz Kordyś – + + VS Karol Smętek + + + (Skuteczność)
Milan Kasprowicz – + – VS Adrian Bednarczyk + + – (Skuteczność)
Dom Cok – – – VS Konrad Kowalczyk – + – (Skuteczność)
Jakub Kapela + – + (1.83) (wyższy kurs) VS Karol Kośmiński + + – (1.65)
Szymon Pióro – + + (Skuteczność) VS Kuba Zygmunt – + –
Tomek Jankowski VS Rafał Kulesza – – – (Rywal odpuścił)
Dawid Uljasz – + + (Skuteczność) VS Adaś Bączyk – + –
Dawid Majewski – + + (Skuteczność) VS Maciej Wącior + – –
Damian Kowalczyk + – – VS Daniel Radzik + + – (Skuteczność)
Krzysztof Zbyrad – – VS Marcin Wójcik + + + (Skuteczność)
Patryk Urbanek VS Tamm Kenaj + + + (rywal odpuścił)
Kacper Molestak + + + (Skuteczność) VS Pawel Befko + + –
Maciek Grabowski – + – (2.17) VS Patryk Lewicki – – + (2.20) (Wyższy kurs)
Mateusz Guzicki + – + (2.15) (Wyższy kurs) VS Krystian Luniak – + + (1.74)
Szymon Puzik + + + (Skuteczność) VS Kuba Dymczak + – +
Szymon Karolczak + – – VS Wojtek Stańczuk – + + (Skuteczność)
Michał Litwic + + – (Skuteczność) VS Arek Szczęsny – – +
Robert Ślesicki + – – VS Remigiusz Grosch + – + (Skuteczność)
Kamil Wieczorek + + + (Skuteczność) VS Kacper Oświęcimski + + –
Wojciech Kropka + – – VS Patryk Ciurla + – + (Skuteczność)
Kuba Okleja + – + (1,74) VS Filip Karnat + + – (2.20) (skuteczność)
Michał Talarowski – + + Maciek Bielecki (Rywal odpuścił) VS Michał Błędowski
Kacper Żyłowski + – – VS Kacper Niegowski + + – (Skuteczność)
Rafal Nastarowicz – + – VS Marcin Er + + – (Skuteczność)
Adam Michalak – + – VS Grzegorz Walczak + + – (Skuteczność)
Kuba Gomółka + + + (2,00 ; 1.9) (wyższy kurs drugiego typu rozliczonego na plus 1,90 vs 1,89) VS Hubert Śliwiński + + + (2.00 ; 1,89)
Robert Gleń + + zwrot (Skuteczność) VS Arek Korpalski – – –
Michał Bogacz – – – (Rywal odpuścił) VS Zbyszek Nowak
Jaroslaw Staroscik – – – VS Patryk Gęgotek – + + (Skuteczność)
Michał Konicki – + – (2.00) (wyższy kurs) VS Wiktor Wieczorek – + – (1,67 )
Kacper Gurok + – + (Skuteczność) VS Kacper Kamiński + – –
Marcin Świetliński + – + (Skuteczność) VS Bartosz Marędowski – + –
Maciek Bielecki – + (brak 3. typu) VS Przemysław Buchenfeld + + – (Skuteczność)
Sebastian Stachura – – – VS Mateusz Mróz + – – (Skuteczność)
Kamil Kujawa + – – VS Adrian Kaluga + – + (Skuteczność)
Marcin Kojs + + – (Skuteczność) VS Marek Kujawinski – + –
Klaudiusz Sołtysiak – + + (Skuteczność) VS Michał Andrzejewski + – –
Marcin Mertens VS Daniel Bartkiewicz + + – (Rywal odpuścił)
Wojtek Anderko + + – (Skuteczność) VS Przemek Sawicki – + –
Sebastian Boelter + – – VS Rafał Lechowicz + + – (Skuteczność)
Wiktor Sobczyk + – + VS Kuba Wojakowicz + + + (Skuteczność)
Daniel Kamil Guminski – + – VS Adam Ostrówka – + + (Skuteczność)
Gabriel Gargoliński – – + (1.71) VS Mateusz Budź – – + (1.71) (Czas podania typu)
Franciszek Szwajcarski – + – VS Oskar Tałaj + + – (Skuteczność)
Filip Kaczmarczyk + – + (1,95) VS Mateusz Żugaj – + + (2,00) (wyższy kurs)
Daniel Góraś + – – ( 2.30) (wyższy kurs) VS Tomasz Tomek + – – (1.55)
Adrian Karczewski + – – (1,52) (Czas podania typu) VS Robert Sapoń + – – (1.52)
Grzegorz Suwała + + – (Skuteczność) VS Jakub Komór – – –
Mateusz Śliwa + + +( 2,05) (wyższy kurs) VS Mateusz Tobera + + + (2,00)
Przemek Wołczi – + + (1,71) VS Dawid Musiał – + + (2,20) (wyższy kurs)
Marcin Broda + – + (1.74) VS Przemysław Zandecki + – + (2,00) (wyższy kurs)

880
Dodaj komentarz

Please Login to comment
394 Comment threads
486 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
201 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Użytkownik
Jakub Kapela

Astralis – NIP
11:00
Typ: Astralis -1.5 handicap mecz
@1.63

Editor

+

Użytkownik
Jakub Kapela

Complexity vs mibr
14:00
Typ: mibr -1.5 handicap mecz
@1.57

Editor

Użytkownik

Macedonia – Polska | 2 drużyna wygra przynajmniej jedną połowę 1.55
Grecja – Włochy | 2.druzyna wygra przynajmniej jedną połowę 1.54
Austria – Słowenia | over 0.5 gola w pierwszej połowie 1.54

Editor

1. +
3. –

Editor

2. +

Użytkownik
Adam Bala

Kwalifikacje Euro

Szwecja – Malta
Typ: over 3,5 bramki
Kurs: 1,83

Czarnogóra – Kosowo
Typ: over 4,5 kartki
Kurs: 1,80

Austria – Słowenia
Typ: 1
Kurs: 1,80

Editor

1. –
2. +
3. +

Użytkownik
Hubert Śliwiński

Macedonia Północna-Polska
Typ: 2
Kurs: 2.00

Austria-Slowenia
Typ: 1
Kurs: 1.89

Czechy-Bułgaria (W 1 pół. Suma goli więcej niż 0.5)
Typ: TAK
Kurs: 1.52

Editor

1. +
2. +
3. +

Użytkownik

Tenis

Tamara Zidansek – Timea Bacsinszky
Typ: Tamara Zidansek
Kurs: @2.00
Start: 7 Czerwiec 13:00

Novak Djokovic – Dominic Thiem
Typ: Novak Djokovic
Kurs: @1.50
Start: 7 Czerwiec 14:50

Danka Kovinic – Allie Kiick
Typ: Danka Kovinic
Kurs: @2.25
Start: 7 Czerwiec 12:00

Editor

1. +
3. –

Editor

2. –

Użytkownik
Adrian Karczewski

Adrian Karczewski VS Robert Sapoń

Piątek, 7 Czerwiec 21:15
Islandia – 1. Deild
Afturelding-Magni-> więcej niż 2,5 @1,52

Editor

+

Użytkownik
Adrian Karczewski

Adrian Karczewski VS Robert Sapoń

Piątek, 7 Czerwiec 11:45
Australia – NPL Victoria
Melbourne Knights-Heidelberg United->> więcej niż 2,5 @1,50

Editor

Użytkownik
Kacper Molestak

Kolumbia – Ukraina
Piłka nożna | MS U-20
Wygrana lub remis Ukrainy 1.54

Macedonia – Polska
Piłka nożna | Kwalifikacje ME
Podwójna szansa na Polskę 1.64

Łotwa – Izrael
Piłka nożna | Kwalifikacje ME
Podwójna szansa na Izrael 1.52

Użytkownik
Kacper Molestak

3 plusiki więc pięknie 😀

Editor

1. +
2. +
3. +

Użytkownik
Adrian Mikołajczyk

Mistrzostwa świata u20
Kolumbia u20 – Ukraina u20 07.06.2019 15:30
Typ:powyżej 9 rzutów rożnych w spotkaniu
Kurs: @2,00

Euro-kwalifikacje
Macedonia Północna – Polska 07.06.2019 20:45
Typ: powyżej 4,5 rzutów rożnych w 1 połowie
Kurs: @1,95

Łotwa – Izrael 07.06.2019 20:45
Typ: Izrael
Kurs: @1,71

Editor

1. –
2. –
3. +

Użytkownik
Mateusz Świdwa

Siatkówka
Liga Narodów 12:10
Japonia -Argentyna 2 kurs 1,95

Piłka nożna
Eliminacje ME 20:45
Macedonia Północna – Polska 2 kurs 2,00
Ukraina – Serbia obie drużyny strzelą gola tak kurs 2,15

Editor

1. –
2. +
3. –

Użytkownik
Adrian Kaluga

07.06.19 godz 18:45
Austria-Slowenia 1 – 1.85

08.06.19 godz 18:30
Korea-Senegal – awans 2 – 1.58

08.06.19 godz 18:45
Grecja Włochy 2 – 1. 85

Editor

1. +

Editor

2. –
3. +

Użytkownik

Norwegia – Rumunia
20.45
Typ: Rumunia strzeli gola Tak
Kurs 1.62

Macedonia – Polska
20.45
Typ: Polska wygra przynajmniej jedną połowę
Kurs 1.55

Turcja – Francja
8 czerwiec 20.45
Typ: Francja
Kurs 1.60

Editor

1. +
2. +

Editor

3. –

Użytkownik

Macedonia Północna-Polska
Typ: 2
Kurs: 2.00

Editor

+

Piotr Zak
Użytkownik
Piotr Zak

07-06
Norwegia – Rumunia
BTS – tak
Kurs – 2,15

08-06
Azerbejdżan – Węgry
BTS – nie
Kurs – 1,64

08-06
Estonia – Irlandia Północna
BTS- nie
Kurs – 1,55

Editor

1. +

Editor

2. –
3. –

Użytkownik
Arek Korpalski

Siatkówka Włochy-USA godzina 13;00 7.06
Typ-2 kurs 1,58
Troicki -karlovic godzina 12 7.06
Typ 2 kurs 1,68
Hurkacz- sousa godzina 17;30 7.06
Typ 2:0 kurs 1,80

Editor

Użytkownik

1. –
2. –
3. –

Użytkownik
Kuba Domanski

Wyspy Owcze – Hiszpania
Więcej niż 3.5 gola – kurs 1.74

Mołdawia – Andora
Mołdawia wygra – kurs 1.55

Szkocja – Cypr
Szkocja wygra – kurs 1.54

Użytkownik
Kuba Domanski

7.06 20:45
8.06 18:00
8.06 20:45

Editor

1. +

Editor

2. +

Editor

3. +

Użytkownik

13:00
Siatkówka
Włochy vs USA
Typ USA
Kurs 1,58

Editor

Użytkownik
Adam Ostrówka

French Open:
– Nadal vs Federer +3,5 seta w meczu, kurs 2,10
– Djokovic vs Thiem +3,5 seta w meczu , kurs 1,50
Mistrzostwa świata u20:
– Włochy u20 vs MAli u 20 – ilośc goli w 1 połowie +0,5 kurs 1,51

Użytkownik
Adam Ostrówka

– Nadal vs Federer 07.06.2019 12:55
– Djokovic vs Thiem 07.06.2019 14:40
– Włochy u20 vs Mali u20 07.06.2019. 18:30

Editor

1. –
3. +

Editor

2. +

Użytkownik

Tenis : French Open
Roger Federer – Rafael Nadal
Typ: handicap setowy + 2.5 dla Rogera Federera
Kurs: 1.9
Godzina przewidziana : 12:50

Editor

Użytkownik
Mariusz Borsuk

Kwalifikacje Euro
Macedonią-Polska
Typ 2
Kurs2:00
Austrią-Słowenia
Typ1
Kurs 1,71
Czarnogóra -Kosowo
Typ 1
Kurs 2,50

Editor

1. +
2. +
3. –

Użytkownik
Mikołaj Urbański

Tenis
Roger Federer – Rafael Nadal 7.06 godz. 12:50
Typ: Dokładny wynik 0-3
Kurs: 2,00

Editor

+

Użytkownik
Robert Ślesicki

Moje typy to 3 mecze z 07.06.2019 godz. 20:45 :
Macedonia Płn. – POLSKA 2
Czarnogóra – Kosowo 1
Dania – Irlandia 1

Jakie są kursy na etoto nie mam pojęcia bo nie mam sprzętu, na którym ta strona
by się otworzyła. U innych kursy są ponad 1,5. Ktoś juź tu pisał wcześniej, że etoto jest tylko na nowe smartfony i pewnie to prawda. Jesli takich typów nie akceptujecie to trudno, odpadam, wystarczy mi 4 dni walki żeby się tu zapisać ☺

Użytkownik

Kursy przedmeczowe z Etoto.pl
Macedonia-Polska
Typ 2
Kurs2:00

Czarnogóra -Kosowo
Typ 1
Kurs 2,50

Dania-Irlandia
Typ 1 Kurs 1.6

Inna sprawa,że jeszcze trzeba coś trafić.Strona działa na komputerach stacjonarnych,laptopach i smartfonach-jeżeli chodzi o zdarzenia i kursy i sprawdzenie przed wstawieniem.Inna sprawa to do poprawnego dziania aplikacji potrzeba smartfona z Android 5 lub wyższy.W niczym to jednak nie przeszkadza w sprawdzeniu kursu.Pozdrawiam

Editor

Dzieki Emilia za pomoc 🙂

Editor

1. +
2. –
3. –

Użytkownik

Tenis
Djokovic- Thiem
Typ : SUMA GEMOW- PARZYSTE
Kurs: 1.90
Start : 15.40

Editor

Użytkownik

Typy :
Turcja u21 vs Albania u21
Typ : bts
Kurs :1.95

Chiny vs bułgaria (siatkowska)
Typ: over 3,5 seta
Kurs ; 1.51

Dania vs Irlandia
Typ : under 2,5
Kurs : 1.53

Editor

1. +
2. –
3. +

Użytkownik
Mariusz Paliwoda

07.06.19 g. 20:45
Macedonia Północka – Polska

Typ : Polska
@2.00

Editor

+

Użytkownik
Mariusz Paliwoda

07.06.19 20:45

Łotwa – Izreal

Typ; Izreal wygra do zera.
@2.35

Editor

+

Użytkownik
Damian Sejler

Tenis

Novak Djokovic vs Dominic Thiem
Typ:Handicap setowy Dominic Thiem +1.5
Kurs: @ 1.86
Start: Piątek, 7 Czerwiec 14:50

Koszykówka

Golden State Warriors vs Toronto Raptors
Typ: Klay Thompson Punkty – Over 18.5
Kurs:@ 1.76
Start: Sobota, 8 Czerwiec 03:05

Użytkownik

+
+

Użytkownik
Przemysław Buchenfeld

Macedonia Północna – Polska
Typ: 2
Kurs: 2.00

Editor

+

Użytkownik

Eliminacje Euro 2020

Macedonia Północna-Polska
Typ: 2
Kurs: 2.00

Editor

+

Użytkownik
Mateusz Budź

Mecz Macedonia-Polska 7 Czerwca 20:45
Over 2.5 Kurs 2.35
Mecz Dania-Irlandia 7 Czerwca 20:45
Wygra mecz 1 Kurs 1.6
UFC 238 Shevchenko vs Eye 9 Czerwca 04:45
Walka w pełnym dystansie: Nie Kurs 1.71

Editor

1. –
2. –

Editor

3. +

Użytkownik
Paweł Dampc

MACEDONIA – POLSKA
typ: 2
kurs:2,00
AUSTRIA – SŁOWENIA
typ: 1
kurs: 1.71
GRECJA – WŁOCHY
typ:2
kurs: 2.0

Editor

1. +
2. +

Editor

3. +

Użytkownik
Maciek Bielecki

Complexity-Mibr
07.06 godz.14:00
Typ: Mibr -1.5 (handicap)

Editor

Użytkownik
Mikołaj Urbański

Eliminacje EURO 2020
Macedonia – Polska 07.06, godz. 20:45
Typ: Polska
Kurs: 2.00

Editor

+

Użytkownik
Szymon Puzik

Macedonia Północna-Polska
Typ: Polska wygra pierwszą połowę lub mecz
@1.66

Szkocja – Cypr
Typ: 1
@1.54

Austria – Słowenia
Typ: 1
@1.71

Editor

1. +
3. +

Editor

2. +

Użytkownik
Kuba Gomółka

Macedonia Pólnocna – Polska
20:45
Typ: Polska wygra
Kurs: 2

Editor

+

Użytkownik
Bartosz Olkowski

Macedonia – Polska 07.06.19 godzina 20 45
Typ : dokładny wynik 1-2
Kurs : 9.5

Rafael Nadal – Roger Federer 07.06. 19 godzina 13 00
Typ: Roger Federer wygra seta
Kurs. : 1.86

Czechy – Bułgaria 07.06 19 godzina 20 45
Typ : Czechy
Kurs : 1.65

Editor

1. –
2. –
3. +

Użytkownik
Kamil Karwacki

Typ 1)
Euro 2020, Kwalifikacje
Łotwa – Izrael 07.06.2019 20:45
TYP: Izrael win
KURS: 1,71

Editor

+

Użytkownik
Marcin Kamoda

Wyspy Owcze-Hiszpania
Gole 1 i 2 połowa
1połowa over 0.5 2połowa over 1.5 – kurs 1.75

Editor

Użytkownik
Marcin Kamoda

Macedonia-Polska
Typ Macedonia under 0.5 kurs 2.35

Editor

+