Pierwsza faza turnieju 1vs1 [1/128 finału] – Zaczynamy!

880

Nadszedł czas na start turnieju 1vs1! Ruszamy od 1/128 finału. Do tej fazy potrzebne jest w 256 uczestników. Zapisu dokonało 210 osób, co oznacza, że pierwszą fazę możemy określić mianem “kwalifikacji”, które przejdzie 61% uczestników (128 z 210 zapisanych osób), aby kolejne fazy mogły odbywać się już w klasycznej wersji, w której dalej przechodzi dokładnie 50% (64/32/16… i tak dalej).

Czas na dodanie typów w obecnej fazie rozgrywek (1/128 finału):

7 czerwca (piątek) godz 10:00 do 11 czerwca (wtorek) godz 23:59.

W kolejnych fazach czas na dodanie typów będzie krótszy. Zmienią się też godziny. Post z 1/64 finału powstanie 12 czerwca (środa) o godzinie 15:00, a termin ostateczny na dodanie typów to 15 czerwca 23:59. Nadal będzie to aż 81 godzin na podanie 3 swoich najpewniejszych typów. Pomiędzy fazami rozgrywek będzie czas  dla Organizatorów na podliczenia i stworzenie nowej drabinki. Cały turniej planujemy zakończyć na początku lipca.

Przypominamy, że w każdej fazie gracz podaje DOKŁADNIE 3 TYPY z kursem 1,50+

PARY 1/126 FINAŁU:

(aby łatwiej znaleźć swoją parę, na komputerze kliknij CTRL + F i wpisz swoje nazwisko)

Marcin Soczewka VS Adrian Żak
Andrzej Zawalonka VS Marcin Polewski
Kamil Karwacki VS Sebastian Samul
Bartosz Olkowski VS Piotr Pacholczak
Jakub Orzech VS Tomasz Gaj
Piotrek Wiśniowski VS Mariusz Borsuk
Mateusz Wyszyński VS Marcin Kamoda
Paweł Pinda VS Kordian Pona
Mateusz Kapszewicz VS Adam Bala
Jakub Bolewski VS Daniel Cyran
Olgierd Kowaleski VS Mateusz Kiełbus
Damian Gabzdyl VS Krzysztof Laskowski
Krystian Marek VS Kacper Staszewski
Czarna Owca VS Paweł Fokus
Jakub Gojska VS Mikołaj Urbański
Jędrek Kępka VS Mateusz Mandat
Marcin Buszka VS Filip Petecki
Joachim Dymczak VS Damian Majer
Przemek Badura VS Kamil Zieliński
Kamil Kosior VS Maciek Łagos
Mateusz Mądro VS Krzysztof Kozłowski
Kamil Piotrowski VS Daniel Jóźwiak
Adrian Niżnik VS Oskar Janik
Marcin Sykut VS Krzysztof Jeliński
Amadeusz Jasiński VS Igor Sprawka
Paweł Leszko VS Michał Szuba
Łukasz Królik VS Eryk Maruszak
Piotrek Wasiak VS Sarzyński Janusz
Mariusz Paliwoda VS Konrad Dudek
Kuba Kozio VS Michał Lewandowski
Mateusz Śrutwa VS Marcin Włodarczyk
Dawid Kobierecki VS Bartek Bigott
Mateusz Ciekański VS Radek Zwolenkiewicz
Pamela Koprowska VS Robert Łaciński
Grzegorz Nadzieja VS Sebastian Stachura
Mateusz Krawczyk VS Kuba Nikiel
Sebastian Goździk VS Michał Konieczny
Paweł Dampc VS Tomek Kita
Kuba Domanski VS Daniel Kołdyj
Janek Dziewięcki VS Max Zaworski
Kamil Michalczyk VS Tomasz Wachowicz
Adrian Niemczak VS Grzegorz Miernik
Robert Lech VS Krystian Hanejko
Hubert Łukaszczyk VS Henryk Nbsz
Kamil Marcinowski VS Patryk Stopa
Kacper Moskal VS Supin Supin
Mateusz Świdwa VS Michał Skrocki
Błażej Gumuła VS Adrian Mikołajczyk
Wawrzyniak Adam VS Marcin Jasiński
Michał Popis VS Piotr Zak
Kamil Sułkowski VS Krystian Blizniuk
Wojciech Sikora VS Michał Andrysiewicz
Dawid Lizak VS Artur Sikorski
Damian Sejler VS Tobiasz Basałaj
Łukasz Kordyś VS Karol Smętek
Milan Kasprowicz VS Adrian Bednarczyk
Dom Cok VS Konrad Kowalczyk
Jakub Kapela VS Karol Kośmiński
Szymon Pióro VS Kuba Zygmunt
Tomek Jankowski VS Rafał Kulesza
Dawid Uljasz VS Adaś Bączyk
Dawid Majewski VS Maciej Wącior
Damian Kowalczyk VS Daniel Radzik
Krzysztof Zbyrad VS Marcin Wójcik
Patryk Urbanek VS Tamm Kenaj
Kacper Molestak VS Pawel Befko
Maciek Grabowski VS Patryk Lewicki
Mateusz Guzicki VS Krystian Luniak
Szymon Puzik VS Kuba Dymczak
Szymon Karolczak VS Wojtek Stańczuk
Michał Litwic VS Arek Szczęsny
Robert Ślesicki VS Remigiusz Grosch
Kamil Wieczorek VS Kacper Oświęcimski
Wojciech Kropka VS Patryk Ciurla
Kuba Okleja VS Filip Karnat
Michał Talarowski VS Michał Błędowski
Kacper Żyłowski VS Kacper Niegowski
Rafal Nastarowicz VS Marcin Er
Adam Michalak VS Grzegorz Walczak
Kuba Gomółka VS Hubert Śliwiński
Robert Gleń VS Arek Korpalski
Michał Bogacz VS Zbyszek Nowak
Jaroslaw Staroscik VS Patryk Gęgotek
Michał Konicki VS Wiktor Wieczorek
Kacper Gurok VS Kacper Kamiński
Marcin Świetliński VS Bartosz Marędowski
Maciek Bielecki VS Przemysław Buchenfeld
Sebastian Stachura VS Mateusz Mróz
Kamil Kujawa VS Adrian Kaluga
Marcin Kojs VS Marek Kujawinski
Klaudiusz Sołtysiak VS Michał Andrzejewski
Marcin Mertens VS Daniel Bartkiewicz
Wojtek Anderko VS Przemek Sawicki
Sebastian Boelter VS Rafał Lechowicz
Wiktor Sobczyk VS Kuba Wojakowicz
Daniel Kamil Guminski VS Adam Ostrówka
Gabriel Gargoliński VS Mateusz Budź
Franciszek Szwajcarski VS Oskar Tałaj
Filip Kaczmarczyk VS Mateusz Żugaj
Daniel Góraś VS Tomasz Tomek
Adrian Karczewski VS Robert Sapoń
Grzegorz Suwała VS Jakub Komór
Mateusz Śliwa VS Mateusz Tobera
Przemek Wołczi VS Dawid Musiał
Marcin Broda VS Przemysław Zandecki

 

Jak wybieramy zwycięzców?

O przejściu do kolejnej rundy decyduje – w tej kolejności: 1. Skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)

Z 210 uczestników, którzy dokonali zapisu, do kolejnej fazy przejdzie 128 osób. 105 zwycięzców swoich par + 23 “Lucky Losers”, czyli szczęśliwych przegranych (spośród uczestników, którzy przegrali rywalizację w swojej parze, wybierzemy 23 którzy osiągnęli najlepszy wynik).

 

NAGRODY

  • 4. miejsce otrzyma – 20 PLN
  • Zwycięzca meczu o 3. miejsce – 30 PLN
  • Finalista – 50 PLN
  • Zwycięzca – 200 PLN

 

REGULAMIN 1vs1:

  1. Typy podajemy w tym poście – poniżej, w komentarzach
  2. Wymagany kurs minimalny każdego typu to 1,50.
  3. Typy podajemy najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem pojedynku/meczu.
  4. Typy na mecze podane w 1 rundzie turnieju muszą się rozpocząć najpóźniej do 11 czerwca godz 23:59
  5. Każdy typ prosimy podawać jako oddzielny komentarz.
  6. Każdy uczestnik może podać tylko jeden typ na dany mecz/pojedynek (konieczne jest podanie 3 typów na 3 różne mecze/pojedynki). Masz 3 typy do rozporządzenia (w każdej fazie) i kilkadziesiąt godzin na ich udostępnienie, sam decydujesz czy wrzucisz 1 dziennie czy 3 w ciągu jednego dnia.
  7. Kursy i typy podajemy wyłącznie z oferty bukmachera eToto, który jest sponsorem turnieju
  8. O przejściu do kolejnej rundy decyduje – w tej kolejności: 1. skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, a jeśli będzie on identyczny: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)
  9. Typy podajemy jako “użytkownik”, nie jako “gość”, co równoznaczne jest z koniecznością połączenia swojego konta FB z naszą stroną (tak jak przy dokonaniu zapisu do turnieju)
  10. Typy rozliczone jako “zwrot” są oznaczane jako kurs 1,00 i nie są wliczane do skuteczności ani na plus, ani na minus. Jeśli gracz poda 3 typy, w tym jeden będzie rozliczony jako zwrot, jeden na plus i jeden na minus, będzie miał 50% skuteczności.
  11. W razie jeśli wszystkie 3 typy będą rozliczone jako zwrot (np przełożona cała kolejka ligowa lub mecze tenisa z powodu złej pogody), uczestnik będzie miał szansę przejść dalej tylko w sytuacji, gdy jego rywal poda wszystkie typy na minus, osiągając 0% skuteczności.
  12. W razie jeśli obaj gracze z pary trafią 0/3, o wyniku zdecyduje najwyższy podany (nietrafiony) kurs.
  13. Jeśli gracz A poda typ z kursem 1,55 i jego bezpośredni rywal poda identyczny typ, ale po kursie 1,60, obu graczom rozliczymy go po kursie 1,55, aby żaden z nich nie otrzymał przewagi wynikającej z podania typu w innym terminie (lub, co gorsza – z powodu świadomego zawyżenia kursu)
  14. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie trwania turnieju
  15. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator.

Wszelkie pytania, niezgodności, prosimy kierować na Messengera

MESSENGER - klik
Skontaktuj się

 

WYNIKI:

Marcin Soczewka – + + VS Adrian Żak + + + (Skuteczność)
Andrzej Zawalonka – + + (Skuteczność) VS Marcin Polewski – – +
Kamil Karwacki + – – (1,71) VS Sebastian Samul – – + (2,45) (Wyższy kurs)
Bartosz Olkowski – – + (1,65) VS Piotr Pacholczak + – – (1.66) (Wyższy kurs)
Jakub Orzech + + +  (Skuteczność) VS Tomasz Gaj + – +
Piotrek Wiśniowski + + zwrot ((Skuteczność) VS Mariusz Borsuk + + –
Mateusz Wyszyński – – + VS Marcin Kamoda – + + (Skuteczność)
Paweł Pinda – – – VS Kordian Pona + – + (Skuteczność)
Mateusz Kapszewicz + – – VS Adam Bala – + + (Skuteczność)
Jakub Bolewski + – + (1.60) (Wyższy kurs) VS Daniel Cyran + – + (1.55)
Olgierd Kowaleski + – + (1.66) VS Mateusz Kiełbus – + + (1.68 ) (Wyższy kurs)
Damian Gabzdyl + + – (Skuteczność) VS Krzysztof Laskowski + – –
Krystian Marek + + + (Skuteczność) VS Kacper Staszewski – – –
Czarna Owca VS Paweł Fokus – – + (Rywal odpuścił)
Jakub Gojska VS Mikołaj Urbański + + – (Rywal odpuścił)
Jędrek Kępka + + + (Skuteczność) VS Mateusz Mandat + – –
Marcin Buszka + – – (1.80) VS Filip Petecki – – + (1.83) (Wyższy kurs)
Joachim Dymczak + + + (Skuteczność) VS Damian Majer + – –
Przemek Badura + – + (Skuteczność) VS Kamil Zieliński – – +
Kamil Kosior – + + VS Maciek Łagos + + zwrot (Skuteczność)
Mateusz Mądro + – – VS Krzysztof Kozłowski + + – (Skuteczność)
Kamil Piotrowski + – + (2.45 ) (Wyższy kurs) VS Daniel Jóźwiak + – + (1.57)
Adrian Niżnik + – – (Skuteczność) VS Oskar Janik + + brak 3 typu
Marcin Sykut – – + VS Krzysztof Jeliński + + + (Skuteczność)
Amadeusz Jasiński – + – (Skuteczność) VS Igor Sprawka – – –
Paweł Leszko + – – VS Michał Szuba – + + (Skuteczność)
Łukasz Królik – + + (Skuteczność) VS Eryk Maruszak – – +
Piotrek Wasiak + + + (Skuteczność) VS Sarzyński Janusz – – +
Mariusz Paliwoda + + + (Skuteczność) VS Konrad Dudek + + –
Kuba Kozio + – + (Skuteczność) VS Michał Lewandowski + – –
Mateusz Śrutwa – + – (Rywal odpuścił) VS Marcin Włodarczyk
Dawid Kobierecki + – + (Skuteczność) VS Bartek Bigott – – +
Mateusz Ciekański + + + (Skuteczność) VS Radek Zwolenkiewicz + – +
Pamela Koprowska zwrot – – VS Robert Łaciński – + – (Skuteczność)
Grzegorz Nadzieja – + + (Skuteczność) VS Sebastian Stachura – – –
Mateusz Krawczyk – + – (Rywal odpuścił) VS Kuba Nikiel
Sebastian Goździk + + – (Skuteczność) VS Michał Konieczny – + –
Paweł Dampc + + + (Skuteczność) VS Tomek Kita – + +
Kuba Domanski + + + (Skuteczność) VS Daniel Kołdyj – – +
Janek Dziewięcki – – – VS Max Zaworski + + + (Skuteczność)
Kamil Michalczyk + + + (Skuteczność) VS Tomasz Wachowicz – – –
Adrian Niemczak – + +(Rywal odpuścił) VS Grzegorz Miernik
Robert Lech + + – (Skuteczność) VS Krystian Hanejko – – +
Hubert Łukaszczyk + + – (1.57 ) VS Henryk Nbsz + + – (1.62) (wyższy kurs)
Kamil Marcinowski VS Patryk Stopa + + + (Rywal nie dostosował się do regulaminu –  typy poza etoto)
Kacper Moskal + + + (Skuteczność) VS Supin Supin + + –
Mateusz Świdwa – + – (2.00) VS Michał Skrocki + – – (2.20) (wyższy kurs)
Błażej Gumuła – + – (1.62) VS Adrian Mikołajczyk – – + (1.71) (wyższy kurs)
Wawrzyniak Adam VS Marcin Jasiński – – + (Rywal odpuścił)
Michał Popis + – + (Skuteczność) VS Piotr Zak + – –
Kamil Sułkowski + – + (1.74) (wyższy kurs) VS Krystian Blizniuk – + + (1.63)
Wojciech Sikora + – + (Skuteczność) VS Michał Andrysiewicz – – –
Dawid Lizak + + + (Skuteczność) VS Artur Sikorski – + +
Damian Sejler + + + (1.86) VS Tobiasz Basałaj + + + (1.90) (wyższy kurs)
Łukasz Kordyś – + + VS Karol Smętek + + + (Skuteczność)
Milan Kasprowicz – + – VS Adrian Bednarczyk + + – (Skuteczność)
Dom Cok – – – VS Konrad Kowalczyk – + – (Skuteczność)
Jakub Kapela + – + (1.83) (wyższy kurs) VS Karol Kośmiński + + – (1.65)
Szymon Pióro – + + (Skuteczność) VS Kuba Zygmunt – + –
Tomek Jankowski VS Rafał Kulesza – – – (Rywal odpuścił)
Dawid Uljasz – + + (Skuteczność) VS Adaś Bączyk – + –
Dawid Majewski – + + (Skuteczność) VS Maciej Wącior + – –
Damian Kowalczyk + – – VS Daniel Radzik + + – (Skuteczność)
Krzysztof Zbyrad – – VS Marcin Wójcik + + + (Skuteczność)
Patryk Urbanek VS Tamm Kenaj + + + (rywal odpuścił)
Kacper Molestak + + + (Skuteczność) VS Pawel Befko + + –
Maciek Grabowski – + – (2.17) VS Patryk Lewicki – – + (2.20) (Wyższy kurs)
Mateusz Guzicki + – + (2.15) (Wyższy kurs) VS Krystian Luniak – + + (1.74)
Szymon Puzik + + + (Skuteczność) VS Kuba Dymczak + – +
Szymon Karolczak + – – VS Wojtek Stańczuk – + + (Skuteczność)
Michał Litwic + + – (Skuteczność) VS Arek Szczęsny – – +
Robert Ślesicki + – – VS Remigiusz Grosch + – + (Skuteczność)
Kamil Wieczorek + + + (Skuteczność) VS Kacper Oświęcimski + + –
Wojciech Kropka + – – VS Patryk Ciurla + – + (Skuteczność)
Kuba Okleja + – + (1,74) VS Filip Karnat + + – (2.20) (skuteczność)
Michał Talarowski – + + Maciek Bielecki (Rywal odpuścił) VS Michał Błędowski
Kacper Żyłowski + – – VS Kacper Niegowski + + – (Skuteczność)
Rafal Nastarowicz – + – VS Marcin Er + + – (Skuteczność)
Adam Michalak – + – VS Grzegorz Walczak + + – (Skuteczność)
Kuba Gomółka + + + (2,00 ; 1.9) (wyższy kurs drugiego typu rozliczonego na plus 1,90 vs 1,89) VS Hubert Śliwiński + + + (2.00 ; 1,89)
Robert Gleń + + zwrot (Skuteczność) VS Arek Korpalski – – –
Michał Bogacz – – – (Rywal odpuścił) VS Zbyszek Nowak
Jaroslaw Staroscik – – – VS Patryk Gęgotek – + + (Skuteczność)
Michał Konicki – + – (2.00) (wyższy kurs) VS Wiktor Wieczorek – + – (1,67 )
Kacper Gurok + – + (Skuteczność) VS Kacper Kamiński + – –
Marcin Świetliński + – + (Skuteczność) VS Bartosz Marędowski – + –
Maciek Bielecki – + (brak 3. typu) VS Przemysław Buchenfeld + + – (Skuteczność)
Sebastian Stachura – – – VS Mateusz Mróz + – – (Skuteczność)
Kamil Kujawa + – – VS Adrian Kaluga + – + (Skuteczność)
Marcin Kojs + + – (Skuteczność) VS Marek Kujawinski – + –
Klaudiusz Sołtysiak – + + (Skuteczność) VS Michał Andrzejewski + – –
Marcin Mertens VS Daniel Bartkiewicz + + – (Rywal odpuścił)
Wojtek Anderko + + – (Skuteczność) VS Przemek Sawicki – + –
Sebastian Boelter + – – VS Rafał Lechowicz + + – (Skuteczność)
Wiktor Sobczyk + – + VS Kuba Wojakowicz + + + (Skuteczność)
Daniel Kamil Guminski – + – VS Adam Ostrówka – + + (Skuteczność)
Gabriel Gargoliński – – + (1.71) VS Mateusz Budź – – + (1.71) (Czas podania typu)
Franciszek Szwajcarski – + – VS Oskar Tałaj + + – (Skuteczność)
Filip Kaczmarczyk + – + (1,95) VS Mateusz Żugaj – + + (2,00) (wyższy kurs)
Daniel Góraś + – – ( 2.30) (wyższy kurs) VS Tomasz Tomek + – – (1.55)
Adrian Karczewski + – – (1,52) (Czas podania typu) VS Robert Sapoń + – – (1.52)
Grzegorz Suwała + + – (Skuteczność) VS Jakub Komór – – –
Mateusz Śliwa + + +( 2,05) (wyższy kurs) VS Mateusz Tobera + + + (2,00)
Przemek Wołczi – + + (1,71) VS Dawid Musiał – + + (2,20) (wyższy kurs)
Marcin Broda + – + (1.74) VS Przemysław Zandecki + – + (2,00) (wyższy kurs)

880
Dodaj komentarz

Please Login to comment
394 Comment threads
486 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
201 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Użytkownik
Pawel Befko

Albania – Mołdawia Typ 1 kurs 1,54
Belgia – Szkocja Typ rzuty rożne drużyny: Belgia over 7,5 kurs 1,8
Włochy – Bośnia i Hercegowina Typ rzuty rozne Włosi (-2) handi 3 drogowo kurs 1,62

Editor

1. +
2. +
3. –

Użytkownik
Michał Popis

Euro kwalifikacje: Azerbejdżan – Słowacja
Typ: 2
Kurs: 1,80

Editor

+

Użytkownik
Adrian Bednarczyk

Albania-Mołdawia 20:45
Typ:Albania
Kurs:1.54

Białoruś-Irlandia Płn. 20:45
Typ:Pierwszy gol:Irlandia Płn.
Kurs:2.00

Węgry-Walia 20:45
Typ:BTTS
Kurs:2.00

Editor

1. +
2. +
3. –

Użytkownik
Marcin Buszka

1.
Piłka nożna (ME 2020 – kwalifikacje)
Azerbejdżan – Słowacja
Typ: Słowacja
@ 1,80

Editor

+

Użytkownik
Marcin Buszka

1.
Piłka nożna (ME 2020 – kwalifikacje)
Grecja – Armenia
Typ: Grecja
@ 1,55

Editor

Użytkownik
Arek Szczęsny

Islandia-Turcja
20:45
Typ:2
@2.50
EkwadorU20-K.PołudniowaU20
20:30
Typ: awans 1
@1.52
Białoruś-Irlandia Północna
20:45
Typ: powyżej 8 rzutów rożnych
@1.57

Editor

1. –
2. –
3. +

Użytkownik
Marcin Buszka

1.
Piłka nożna (ME 2020 – kwalifikacje)
Włochy – BiH
Typ: 1 drużyna strzeli w obu połowach – TAK
@ 2,15

Editor

Użytkownik
Marcin Broda

Wlochy – BiH
Typ: Włochy wygra i mniej niż 3.5
Kurs: 1.74
Data i godzina: 11 czerwca, godzina 20:45

Editor

+

Użytkownik
Marcin Broda

Rosja – Cypr
Typ: Rosja wygra handicap (-1)
Kurs: 1.60
Data i godzina meczu: 11 czerwca, 20:45

Editor

Użytkownik

11.06.2019 godz.18.00
Azerbejdżan – Słowacja
Typ: Słowacja @1.80

11.06.2019 godz.20.30
EkwadorU20 – KoreaU20
Typ: Ekwador awans @1.57

11.06.2019 godz.20.45
Rosja – Cypr
Typ: Rosja (handicap-1) @1.60

Editor

1. +
2. –
3. –

Użytkownik
Marcin Broda

Węgry – Walia
Typ: Węgry lub remis
Kurs: 1.55
Data i godzina: 11 czerwca, 20:45

Editor

+

Użytkownik
Wojciech Kropka

1. Azerbejdżan – Słowacja, el. Euro, godz. 18.00
Powyżej 2,5 gola @ 2.25
2. Ekwador U20 – Korea płd U20, MŚ U20, godz. 20.30
Powyżej 2,5 gola @ 2.25
3. Islandia – Turcja, el. Euro, godz. 20.45
Turcja @ 2.45

Editor

1. +
2. –
3. –

Użytkownik
Paweł Fokus

11 czerwca
Niemcy (-3)@ 1.68
Niemcy vs Estonia
Zakład HANDICAP 3-drogowy

Editor

+

Użytkownik
Krzysztof Laskowski

11.06, 20:45
Kwalifikacje Euro
Włochy – Bośnia Hercegowina
typ: Włochy wygra do zera
kurs: 1,86

Editor

Użytkownik
Kacper Żyłowski

Albania – Mołdawia – typ 1 – kurs 1.56
Ekwador u20 – Korea Płd u20 – typ awans 1 – kurs 1.5
Czarnogóra u21 – Kazachstan u21 – typ 1 – kurs 1.7
Łączny kurs 3.978

Editor

1. +
2. –
3. –

Użytkownik
Mateusz Żugaj

Kwalifikacje do Euro

Andora – Francja
Typ: Powyżej 3.5 gola
Kurs: 1.55

Editor

+

Użytkownik
Krzysztof Laskowski

11.06, 20:30
Mistrzostwa Świata U20
Ekwador U20 – Korea Płd. U20
typ: awans Ekwador U20
kurs: 1,58

Editor

Użytkownik
Mateusz Kapszewicz

Islandia vs Turcja
20:45
Typ: Over 2.5
@2.3

Editor

+

Użytkownik
Dom Cok

Kw. Euro 2020
Węgry – Walia
obie drużyny strzelą – Tak
@2

Editor

Użytkownik
Mateusz Kapszewicz

Rosja vs Cypr
20:45
Typ: Rosja (-1)
@1.6

Editor

Użytkownik
Mateusz Kapszewicz

Ekwador u20 vs Korea południowa u20
20:30
Typ: Ekwador u20
@2.1

Editor

Użytkownik
Grzegorz Walczak

Węgry-Walia
Węgry wygra przynajmniej 1 połowę kurs 2

Editor

+

Użytkownik
Grzegorz Walczak

Albania- Mołdawia
Albania strzeli więcej niż 1.5 kurs 2

Editor

+

Użytkownik
Kacper Niegowski

Euro 2020 kwalifikacje

11.06 20;45
Białoruś vs Irlandia Północna
Typ : +1,5 gola w meczu, kurs 1.51

Editor

Użytkownik
Kacper Niegowski

Euro 2020 kwalifikacje

11.06 20;45
Albania vs Mołdawia
Typ: Albania, kurs 1.58

Editor

+

Użytkownik
Kacper Niegowski

Euro 2020 kwalifikacje
11.06 20;45
Turcja vs Islandia
Typ : +0.5 gola w 1 połowie, kurs 1.55

Editor

+

Użytkownik
Grzegorz Walczak

Białoruś-Irlandia Płn
bramek więcej niż 1,5 kurs 1,52

Editor

Użytkownik

1) MŚ U20: Ekwador U20 – Korea Płd. U20
11.06.2019 r. 20:30
Awans: Ekwador U20
Kurs: 1.57

2) Euro 2020 Kwalifikacje: Rosja – Cypr
11.06.2019 r. 20:45
Rosja wygra do zera
Kurs: 1.66

3) Euro 2020 Kwalifikacje: Węgry -Walia
11.06.2019 r. 20:45
Podwójna szansa 1X
Kurs: 1.55

Editor

1. –
2. +
3. +

Użytkownik

Niemcy – Estonia
Godz. 20.45 11.06.2019
Typ – Niemcy – 3
Kurs 1.52

Editor

+

Użytkownik

Andora – Francja
Godz. 20.45 11.06.2019
Typ – plus 3.5 bramki w meczu
Kurs. 1.57

Editor

+

Użytkownik
Janek Dziewięcki

Włochy – Bośnia i Hercegowina 20:45
Typ Handicap 0:1 – Włochy
Kurs. 1.86

Editor

Użytkownik
Filip Petecki

Piłka nożna (Peru- Primera)

11.06.19 godz. 22.30
Cajamarca UTC vs Molinos El Pirata
Typ: obie strzelą: tak (kurs 1.83)

Editor

+

Użytkownik
Robert Gleń

Tenis stołowy Rosja Moskiewska liga Pro
Sergey Ogay vs Aleksandr Klavdenkov
Godzina 23:30
Typ 2
Kurs 1.86

1 8 9 10