1. Zarejestruj się na forBET z kodem bonusowym ZT50 lub zaloguj na istniejące konto
  2. Zapisz się do promocji “Droga do Moskwy” (Wystarczy zapisać się jeden raz).

W poniedziałek (21 maja) forBET przygotował identyczny bonus jak miało to miejsce 17 maja, czyli pięć zakładów bez ryzyka na sporty wirtualne!

Wejdź w zakładkę “Sporty wirtualne” na forBET -> po lewej wybierz “Mistrzostwa forBET”. Następnie zagraj kupony za dokładnie 10 PLN. Za każdy nietrafiony kupon (do maksymalnie 5) otrzymasz zwrot 100% stawki.

1. Kurs całkowity każdego z kuponów musi wynieść przynajmniej 2.00
2. Otrzymasz zwrot za przegrane kupony z pięciu pierwszych kuponów zagranych 17 maja (jeśli z 5 pierwszych kuponów dwa były wygrane, to zwrot wyniesie 30zł).
3. Zwrot następuje w postaci środków bonusowych. Do 4-krotnego obrotu po kursie minimalnym 2,00+. Czas na obrót to 7 dni od otrzymania środków.
4. Bonusy zostaną przyznane do maksymalnie 24 godzin.
5. Maksymalna kwota zwrotu to 10 PLN na kupon, czyli łącznie 50 PLN (jeśli wszystkie 5 kuponów nie wejdzie)
6. Jeżeli bonus trafi do kolejki bonusowej, to czas na jego aktywację wynosi 7 dni
7. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe

Standardowe punkty regulaminów:

-Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
-Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
-Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.