Nie jest żadną tajemnicą, że wszyscy uwielbiają piątki. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował dla graczy kolejną promocję. W najbliższy piątek czeka nas kilka ciekawych zestawień. Zagrają między innymi walczące o podium ligowe Monaco z rozgrywającym przeciętny sezon Lille. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję, a już teraz warto dzielić się swoimi typami na francuską ligę, i nie tylko, w typach na dziś

Piątkowe godziny mistrzów – wygrana lub bonus 50 pln

Kolejny sezon najlepszej liga świata chyli się ku końcowi. Mowa rzecz jasna o rodzimej Ekstraklasie. Dzisiejszy rozkład jazdy w Polsce to chociażby starcie Radomiaka z Zagłębiem. O 20:30 zaś zobaczymy ciekawe starcie Górnika Zabrze z warszawską Legią. Emocji w każdym razie nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele promocji. Niemniej jednak skupmy się na jednej z nich. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 50 pln w punktach za przegrany kupon. Jak wziąć udział w promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W każdy piątek maja, w godzinach 18:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 100 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 24h, postawić kupon za minimum 100 pln brutto. Kupon może być zakładem typu Solo, AKO lub Maxikombi. Dotyczy oferty przedmeczowej, jak i na żywo. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się przegrany, wówczas gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Promocja łączy się z Happy Hours.

[blok_bonus]