Czy może być coś piękniejszego niż koniec pracowitego tygodnia? Nie mamy chyba wątpliwości, że lipcowe piątki będą jawić nam się jednoznacznie pozytywnie. W grze co prawda nie znajdziemy jeszcze topowych lig europejskich, jednak dla chcącego nic trudnego. W dzisiejszej ofercie mamy chociażby półfinał Wimbledonu! Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 50 pln bonusu w razie  przegranego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Piątkowe godziny mistrzów – wygrana lub bonus 50 pln

Bez znaczenia na preferencje sportowe, starcie Novaka Djokovicia z Cameronem Norrie po prostu trzeba zobaczyć. Z turnieju niestety wycofał się Rafael Nadal, tym samym do finału premiowany został Nick Kyrgios i to Australijczyk zmierzy się z kimś z dwójki Norrie – Djoko. Aura Wimbledonu jak zwykle jest magiczna. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 50 pln w punktach FKP w razie przegranego kuponu. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniu 08.07.2022, w godzinach 18:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 100 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 24h, postawić kupon przedmeczowy lub live za minimum 100 pln brutto. Kupon może być zakładem typy Solo, AKO lub Maxikombi. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się przegrany, wówczas gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Promocja łączy się z Happy Hours i obowiązywać będzie w każdy piątek lipca w godzinach 18:00-20:00!

[blok_bonus]