Do końca obecnej kolejki Ligi Narodów pozostały raptem dwa dni. W poniedziałek czeka nas chociażby poniedziałkowe starcie mistrzów świata, Francuzów, z grającą w kratkę Chorwacją, zaś Duńczycy zmierzą się z Austrią. Takie zestawienia powinny zwiastować ciekawe i emocjonujące mecze. W związku z tym warto przyjrzeć się promocji przygotowanej przez jednego z bukmacherów. W jej ramach bowiem możemy otrzymać freebet do 500 pln, gdy jeden z typów okaże się nietrafiony.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Pewny zakład z freebetem do 500 pln

Większość z nas z wielką uwagą czeka jednak na starcie Polaków z Belgami, które odbędzie się już we wtorkowy wieczór. Liga Narodów póki co przyniosła kilka niespotykanych rozstrzygnięć – chyba nikt nie spodziewał się, że Francja będzie zamykać tabelę. Liga Narodów w tym roku powinna nas interesować szczególnie, bowiem możemy wspierać Polaków w tychże rozgrywkach, w naprawdę mocnej grupie. Bukmacher Fuksiarz wychodzi nam naprzeciw i oferuje bonus. W jego ramach, po spełnieniu podanych warunków, możemy otrzymać zwrot stawki aż do 500 pln w formie freebetu. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Fuksiarz

W dniach 13.06-14.06.2022 należy zapisać się do promocji i dokonać depozytu minimum 50 pln. Następnie należy postawić kupon za wpłacone środki składający się z minimum 5 zdarzeń. Zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, jak i na żywo.  Nagroda, w postaci zwrotu stawki do 500 pln (minus podatek), zostanie przyznana w wypadku, gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione. Kupon musi być rozliczony do 23:59 w dniu 14.06.2021. Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z minimalnym kursie pojedynczego zdarzenia wynoszącym 1.40 w ciągu 72h od otrzymania.

[blok_bonus]