W tym tygodniu będziemy świadkami kolejnej rundy w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, zaplanowanych na 2022 rok. Czeka nas chociażby piątkowe starcie Kolumbii z nieco niżej notowaną reprezentacją Peru. W sobotę rozegrane zostanie sporo spotkań w ramach Championship, a także ćwierćfinały Pucharu Narodów Afryki. Z pewnością nie zabraknie emocji i pięknych bramek. W związku z tym warto przyjrzeć się promocji przygotowanej przez jednego z bukmacherów. W jej ramach bowiem możemy otrzymać zwrot do 40 pln, gdy jeden z typów okaże się nietrafiony.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Pewny zakład na weekend

Większość z nas z wielką uwagą śledzi rozgrywki w poszczególnych ligach piłkarskich. Niemniej jednak warto wspomnieć, że równolegle rozgrywane jest Australian Open. W turnieju niestety nie pozostał żaden reprezentant ani reprezentantka Polski – najdłużej walczyła Iga Świątek, która uległa dopiero w półfinale. Zadowoleni powinni być też fani hokeja – w niedzielną noc odbędzie się sporo spotkań jednej z najlepszych lig świata, a więc NHL. Bukmacher Betclic wychodzi nam naprzeciw i oferuje bonus. W jego ramach, po spełnieniu podanych warunków, możemy otrzymać zwrot stawki aż do 40 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny od Betclic

W dniach 28.01-30.01.2022 należy postawić kupon składający się z minimum 5 zdarzeń. Nie ma minimalnej stawki. Zdarzenia mogą dotyczyć jakichkolwiek dyscyplin sportowych. Minimalny kurs ogólny kuponu to 4.00. Nagroda, w postaci zwrotu stawki do 40 pln, zostanie przyznana w wypadku, gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione. Kupon musi być rozliczony do 23:59 w dniu 30.01.2022. Nagroda trafi na bonusowe konto gracza w dniu 01.02.2022. W celu wypłaty należy bonus obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie ogólnym 2.00 w ciągu 30 dni od otrzymania.

[blok_bonus]