W tym tygodniu będziemy świadkami kolejnej rundy w ramach rozgrywek Pucharu Narodów Afryki, a także meczów topowych lig europejskich. Czeka nas chociażby piątkowe starcie Senegalu z nieco niżej notowaną Gwineą, a sobotnie popołudnie będzie ciekawe przede wszystkim dla fanów Premier League, bowiem Manchester City zmierzy się z Chelsea. Z pewnością nie zabraknie emocji i pięknych bramek. W związku z tym warto przyjrzeć się promocji przygotowanej przez jednego z bukmacherów. W jej ramach bowiem możemy otrzymać zwrot do 40 pln, gdy jeden z typów okaże się nietrafiony.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Pewny zakład na weekend – zwrot do 40 pln

Większość z nas z wielką uwagą śledzi rozgrywki w topowych ligach europejskich. Ciekawie zapowiada się starcie lidera francuskiej Ligue 1, PSG, z drużyną Brest. Niedzielne popołudnie uraczy nas arcyciekawym meczem – Tottenham zmierzy się z Arsenalem. Gdyby tego było mało,  Marsylia zmierzy się z Lille. Bukmacher Betclic wychodzi nam, graczom, naprzeciw i oferuje bonus. W jego ramach, po spełnieniu podanych warunków, możemy otrzymać zwrot stawki aż do 40 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny od Betclic

W dniach 14.01-16.01.2022 należy postawić kupon składający się z minimum 5 zdarzeń. Nie ma minimalnej stawki. Zdarzenia muszą dotyczyć tylko i wyłącznie piłki nożnej. Minimalny kurs ogólny kuponu to 4.00. Nagroda, w postaci zwrotu stawki do 40 pln, zostanie przyznana w wypadku, gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione. Kupon musi być rozliczony do 23:59 w dniu 16.01.2022. Nagroda trafi na bonusowe konto gracza w dniu 18.01.2022. W celu wypłaty należy bonus obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie ogólnym 2.00 w ciągu 30 dni od otrzymania.

[blok_bonus]