W tym tygodniu będziemy świadkami kolejnej rundy w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy. Czeka nas chociażby wtorkowe starcie słynnego Manchesteru City z równie znaną ekipą, a więc Atletico Madryt, a także mecz Chelsea z Realem Madryt. Z pewnością nie zabraknie emocji i pięknych bramek. W związku z tym warto przyjrzeć się promocji przygotowanej przez jednego z bukmacherów. W jej ramach bowiem możemy otrzymać zwrot do 40 pln, gdy jeden z typów okaże się nietrafiony.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Pewny zakład na europejskie puchary

Większość z nas z wielką uwagą śledzi rozgrywki w poszczególnych ligach, ale największe emocje z całą pewnością przynoszą mecze pucharów europejskich. Liga Mistrzów to nic innego, jak wielkie futbolowe święto. Liga Europy w tym roku również nie zawodzi – w grze zostały takie ekipy jak Olympique Lyon, czy West Ham. W tym tygodniu rozstrzygnie się pierwsza część fazy ćwierćfinałowej. Bukmacher Betclic wychodzi nam naprzeciw i oferuje bonus. W jego ramach, po spełnieniu podanych warunków, możemy otrzymać zwrot stawki aż do 40 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny od Betclic

W dniach 04.04-07.04.2022 należy postawić kupon składający się z minimum 4 zdarzeń. Nie ma minimalnej stawki. Zdarzenia muszą dotyczyć tylko i wyłącznie piłki nożnej. Minimalny kurs ogólny kuponu to 4.00. Nagroda, w postaci zwrotu stawki do 40 pln, zostanie przyznana w wypadku, gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione. Kupon musi być rozliczony do 23:59 w dniu 07.04.2022. Uzyskana nagroda trafi na konto bonusowe w dniu 08.04.2022 i będzie do wykorzystania jako freebet.

[blok_bonus]