W tym tygodniu będziemy świadkami kolejnych meczów w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Czeka nas chociażby wtorkowe starcie dwóch bardzo mocnych reprezentacji – Anglicy zmierzą się z NiemcamiZ pewnością nie zabraknie emocji i pięknych bramek. W związku z tym warto przyjrzeć się promocji przygotowanej przez jednego z bukmacherów. W jej ramach bowiem możemy otrzymać zwrot do 40 pln, gdy jeden z typów okaże się nietrafiony.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Pewny zakład na mecze reprezentacyjne

Już jakiś czas temu zakończyliśmy rozgrywki ligowe, ale piłka nożna nie śpi. W ramach przerwy w ligach europejskich możemy obserwować zmagania na szczeblu reprezentacyjnym. Liga Narodów w tym roku powinna nas interesować szczególnie, bowiem możemy wspierać naszą reprezentację w najwyższej dywizji A. Przed Polakami ciężkie starcie z Belgią. Bukmacher Betclic wychodzi nam naprzeciw i oferuje bonus. W jego ramach, po spełnieniu podanych warunków, możemy otrzymać zwrot stawki aż do 40 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny od Betclic

Należy ręcznie zapisać się do promocji. W dniach 06.09-09.06.2022 należy postawić kupon składający się z minimum 5 zdarzeń. Nie ma minimalnej stawki. Zdarzenia muszą dotyczyć piłki nożnej. Minimalny kurs ogólny kuponu to 4.00. Nagroda, w postaci zwrotu stawki do 40 pln, zostanie przyznana w wypadku, gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione. Kupon musi być rozliczony do 23:59 w dniu 09.06.2022. Bonus trafi na konto freebetowe w dniu 10.06.2022. 

[blok_bonus]