W najbliższą sobotę będziemy świadkami finałowego starcia kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Czeka nas starcie potężnego Liverpoolu ze świetnie dysponowanym zespołem Realu Madryt. Z pewnością nie zabraknie emocji i pięknych bramek. W związku z tym warto przyjrzeć się promocji przygotowanej przez jednego z bukmacherów. W jej ramach bowiem możemy otrzymać zwrot do 20 pln, gdy jeden z typów okaże się trafiony.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Pewny zakład na finał LM

Większość z nas z wielką uwagą śledziła rozgrywki w poszczególnych ligach, które zakończyły się w zeszłym tygodniu. Liga Mistrzów, a zwłaszcza jej finał, to nic innego jak wielkie futbolowe święto dla wszystkich fanów piłki nożnej. Czy Jurgen Klopp jest w stanie pokonać Carlo Ancelottiego? Bukmacher Betclic wychodzi nam naprzeciw i oferuje bonus. W jego ramach, po spełnieniu podanych warunków, możemy otrzymać zwrot stawki aż do 20 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny od Betclic

Należy ręcznie zapisać się do promocji. W dniu 28.05.2022, w czasie trwania finału Ligi Mistrzów, należy postawić kupon na żywo typu solo. Minimalna stawka to 20 pln. Zdarzenie musi dotyczyć finału Ligi Mistrzów, a więc meczu Liverpool – Real Madryt, rozgrywanego w dniu 28.05.2022. Minimalny kurs ogólny kuponu to 1.50. Nagroda, w postaci zwrotu stawki do 20 pln, zostanie przyznana w wypadku, gdy jedno ze zdarzeń okaże się trafione. Kupon musi być rozliczony do 23:59 w dniu 28.05.2022. Nagroda trafi na konto freebetowe do dnia 31.05.2022, do godziny 17:00. 

[blok_bonus]