W tym tygodniu będziemy świadkami kolejnej rundy w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy. Czeka nas chociażby wtorkowe starcie potężnego PSG z nieco niżej notowanym RB Lipsk, a Manchester United podejmie Atalantę. Z pewnością nie zabraknie emocji i pięknych bramek. W związku z tym warto przyjrzeć się promocji przygotowanej przez jednego z bukmacherów. W jej ramach bowiem możemy otrzymać zwrot do 40 pln, gdy jeden z typów okaże się nietrafiony.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Pewny zakład na europejskie puchary

Większość z nas z wielką uwagą śledzi rozgrywki w poszczególnych ligach, ale największe emocje z całą pewnością przynoszą mecze pucharowe. Liga Mistrzów to nic innego jak wielkie futbolowe święto. Liga Europy w tym roku powinna nas interesować szczególnie, bowiem możemy wspierać Legię Warszawa w tychże rozgrywkach, w naprawdę mocnym zestawieniu. Póki co sytuacja warszawskiego klubu wygląda naprawdę pozytywnie, gdyż jest on samodzielnym liderem grupy. W tym tygodniu rozstrzygnie się trzecia runda fazy grupowej. Bukmacher Betclic wychodzi nam naprzeciw i oferuje bonus. W jego ramach, po spełnieniu podanych warunków, możemy otrzymać zwrot stawki aż do 40 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny od Betclic

pewny-zaklad-zajawka

W dniach 18.10-21.10.2021 należy postawić kupon składający się z minimum 5 zdarzeń. Nie ma minimalnej stawki. Zdarzenia muszą dotyczyć europejskich pucharów, a więc Ligi Mistrzów, Ligi Europy i/lub Ligi Konferencji. Minimalny kurs ogólny kuponu to 4.00. Nagroda, w postaci zwrotu stawki do 40 pln, zostanie przyznana w wypadku, gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione. Kupon musi być rozliczony do 23:59 w dniu 21.10.2021. W celu wypłaty należy bonus obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie ogólnym 2.00 w ciągu 30 dni od otrzymania.

pewny-zaklad-regulamin[blok_bonus]