Chyba nie ma nic gorszego niż ten jeden mecz, który psuje nam cały kupon. Jest to bolączka wszystkich typerów przez która frustracja może sięgać zenitu. W przypadku kiedy jest to jeszcze ostatnie zdarzenie na naszym kuponie ból jest jeszcze większy. Świadomość tego stanu rzeczy mają bukmacherzy, przez co do wykorzystania jest bonus od Betclic, dzięki któremu otrzymamy zwrot do 40 zł, jeżeli tylko jedno zdarzenie zepsuje nam kupon. Jest to idealna promocja tego legalnego bukmachera przed emocjonująco zapowiadającym się meczami EURO2020.

PEWNY ZAKŁAD NA BETCLIC

Dzisiejszy dzień pod względem piłkarskim zapowiada się naprawdę ciekawie. Już o godzinie 18:00 rozpocznie się pierwszy mecz dzisiejszego dnia w ramach 1/8 finału EURO2020. Holandia podejmie na Puskas Arena w Budapeszcie reprezentację Czech. Mecz zapowiada się naprawdę interesująco głównie, pomimo iż wyraźnym faworytem tego spotkania są Holendrzy. Czechów mimo wszystko nie można absolutnie lekceważyć. Udało im się wyjść z całkiem dobrej grupy, gdzie pokonali Szkocję, zremisowali z Chorwacją, a jedyną porażkę odnieśli w starciu z Anglikami. Na etapie fazy pucharowej nie ma już słabych drużyn, czego świadectwem jest wczorajszy pojedynek Włochów z Austrią. Holendrzy na ten moment są niepokonani na tym turnieju – w grupie pokonali Macedonię Północną, Austrię i Ukrainę. Z całą pewnością znajdzie się sporo typów bukmacherskich, które będą miały wysokie prawdopodobieństwo na powodzenie.

Bardzo ciekawe spotkanie czeka nas również na kilka godzin później. Zmierzą się ze sobą dwie naprawdę silne reprezentacje. Chodzi tutaj oczywiście o pojedynek Belgii z Portugalią. Aktualni mistrzowie Europy mieli bardzo trudną przeprawę w fazie grupowej, ponieważ znaleźli się w tzw. grupie śmierci. Zmierzyć musieli się z Mistrzami Świata – Francją, z którymi zremisowali 2:2, po bardzo dobrym meczu przegrali z Niemcami 2:4, a trzy punkty zdobyli w pojedynku z Węgrami. Belgowie z kolei zaliczyli w swojej grupie trzy zwycięstwa, pokonując Rosję, Danię i Finlandię. W zasadzie trudno jest przewidzieć co się tutaj wydarzy. Kursy na to spotkanie są niezwykle wysokie – wygrana Belgii po kursie 2.60, remis z kursem 3.20, z kolei na wygraną Portugalii wystawiony został kurs w wysokości 3.10. Jest to mecz na miarę co najmniej półfinału, dlatego możemy być pewni dużej dawki emocji, zwłaszcza że faza grupowa pokazała, że obie reprezentacje są naprawdę mocne.

 

W celu zabezpieczenia swojego kuponu u bukmachera Betclic do 40 zł należy spełnić kilka warunków. W pierwszej kolejności należy dołączyć do promocji, co można uczynić po wejściu w skrzynkę odbiorczą, gdzie znajdować będzie się opisywana promocja. Następnie należy postawić kupon za dowolną stawkę (ale zwrot wynieść może max 40 zł) z łącznym kursem na poziomie co najmniej 4.0. Warto również mieć na względzie, że na kuponie znaleźć musi się co najmniej pięć zdarzeń z oferty na piłkę nożną – tylko i wyłącznie. Promocja trwa do 29 czerwca, więc obejmuje ona tylko mecze rozgrywane w ramach 1/8 finału EURO2020. Ewentualny bonus przyznany zostanie do 1 lipca 2021r.

 

Załóż konto z kodem TYPERVIP i zagraj pierwszy kupon bez ryzyka do 50 zł!

Odbieram 50 PLN bez ryzyka z kodem TYPERVIP