Po Euro i Copa America nadszedł zdaniem wielu kibiców czas, by odetchnąć nieco od piłki nożnej i skierować swój wzrok na inne dyscypliny. A wybierać zdecydowanie jest w czym. W ten weekend rozgrywa się gala KSW 62. Czekają nas także walki na UFC Fight Night, w tym pojedynek „Gamera”, czyli Mateusza Gamrota. Specjalnie na tę okazję promocję przygotował Betclic, który oferuje bezpieczny zakład ze zwrotem do 40 zł.

Pewny zakład od Betclic ze zwrotem do 40 zł.

KSW nie zwalnia tempa. Na gali oznaczonej numerem „62” kibice zobaczą w sumie dziewięć pojedynków. Oczy wszystkich będą zwrócone zapewne na na Szymona Kołeckiego i Akopa Szostaka, którzy ku uciesze kibiców zdecydowali się rozwiązać swój konflikt w klatce. Oprócz nich, podczas wydarzenia pojawią się m.in. Andrzej Grzebyk, Michał Michalski, Adrian Bartosiński, Tomasz Sarara, Artur Sowiński i Sebastian Rajewski.

Wyraźnym faworytem walki wieczoru wśród legalnych bukmacherów jest Kołecki, który jak do tej pory z 10 stoczonych pojedynków wygrał aż 9.  Akop Szostak wraca do KSW po wygranej na gali EFM Show, gdzie pokonał przez nokaut w kulturystę Radosława Słodkiewicza. Na zbliżającej się gali KSW 62 nie zabraknie również debiutów. Jednym z nich jest walka Tomasza Sarary, który przez ponad 10 lat z sukcesami rywalizował w ringach kickbokserskich.

Aby mieć szansę na zwrot 40 zł z tytułu bezpiecznego zakładu od Betclic należy w dniach 16.07-18.07 postawić zakład łączony na co najmniej 4 wydarzenia z oferty gali KSW 62, a kurs minimalny kuponu nie może być niższy niż 3.00. Zwrot 40 zł otrzymamy jednak wyłącznie wtedy, gdy jedno ze zdarzeń na kuponie okaże się przegrane. Bukmacher ten często dodaje interesujące oferty promocyjne i posiada atrakcyjny bonus powitalny Betclic, z którego warto skorzystać stawiając kupon na galę KSW 62.

Odbieram bonus powitalny od Betclic!