Piłkarskie zmagania w ligach europejskich niestety zakończą się w najbliższych dniach. Dla wszystkich typerów są to z pewnością niezbyt dobre wieści. Niemniej jednak niedługo ruszą rozgrywki reprezentacyjne, zaś legalni bukmacherzy również nie próżnują i przygotowali dla nas specjalne oferty. Ten wyjątkowy czas na samym finiszu rozgrywek powinien przynieść nam wiele emocji i niespodzianek – bardzo ciekawie zapowiada się walka o mistrza Anglii pomiędzy Liverpoolem a Manchesterem City. To tylko jedna z wielu weekendowych perełek. 

Pewny weekend – zwrot do 40 pln

Niespełna kilka dni pozostało do końca sezonu w Premier League. Już dziś możemy obserwować chociażby zmagania w lidze francuskiej, gdzie w barażu o utrzymanie zagrają Auxerre oraz Sochaux. Ponadto emocji nie zabraknie też we Włoszech – a to za sprawą ciekawie zapowiadającego się meczu Torino z AS Romą. Ten weekend to małe futbolowe święto, gdyż żegnamy wiele lig na kilka kolejnych miesięcy. Już teraz rozważ podzielenie się swoimi typami w typach dnia z innymi graczami – wspólnymi siłami można wiele zdziałać! Przyjrzyjmy się ciekawej promocji, którą przygotował bukmacher Betclic na najbliższy weekend. Co ciekawego możemy zyskać biorąc w niej udział? 

Należy ręcznie zapisać się do promocji. W dniach 20.05.2022-22.05.2022 postaw kupon na piłkę nożną, na którym będzie znajdować się minimum 5 zdarzeń, a kurs minimalny kuponu wyniesie 4,00. W przypadku gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione, gracz otrzyma zwrot postawionej stawki, wynoszący maksymalnie 40 pln. Przykładowo – za kupon o stawce 40 zł, spełniający warunki promocji, otrzymamy zwrot 40 pln na konto freebetowe. Nagroda zostanie przypisana do dnia 24.05.2022 do godziny 17:00. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone najpóźniej do 23:59 dnia 22.05.2022.

[blok_bonus]