Piłkarskie zmagania w Europie powoli wracają do żywych! W zeszłym tygodniu ruszyła najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce, a więc Ekstraklasa. Równocześnie wystartowała 2. Bundesliga, przez ekspertów uważana za najmocniejszą od lat. Dzieje się też w Chorwacji i Belgii, a już niedługo do wszystkich wspomnianych rozgrywek dołączy Fortuna 1 Liga. Dla wszystkich typerów są to z pewnością wspaniałe wieści, zaś legalni bukmacherzy również nie próżnują i przygotowali dla nas specjalne oferty. Ten wyjątkowy czas początku rozgrywek powinien przynieść nam wiele emocji i niespodzianek – chociażby to jak wystartuje Schalke po spadku do drugiej klasy rozgrywkowej? Już w najbliższą niedzielę zmierzą się na meczu wyjazdowym z drużyną Holstein Kiel. To tylko jedna z wielu weekendowych perełek.

Pewny weekend ze zwrotem do 100 pln

Otrząsamy się z pucharowych zmagań i wracamy do piłki krajowej. Niespełna trzy tygodnie zostały do startu Premier League, zaś już dziś możemy obserwować chociażby zmagania w lidze belgijskiej, gdzie Genk podejmie Oostende. Ponadto emocji nie zabraknie też w Polsce – a to za sprawą ciekawie zapowiadającego się meczu Górnika Zabrze z Lechem Poznań, czy drugoligowego meczu GKS Tychy – ŁKS Łódź. Ten weekend to małe futbolowe święto, gdyż ponownie witamy zapomniane na kilka miesięcy ligi. Już teraz rozważ podzielenie się swoimi typami w typach dnia z innymi graczami – wspólnymi siłami wiele można zdziałać! Przyjrzyjmy się ciekawej promocji, którą przygotował bukmacher Betclic na najbliższy weekend. Co ciekawego możemy zyskać biorąc w niej udział? 

W dniach 30.07.2021-01.08.2021 postaw kupon, na którym będzie znajdować się minimum 5 zdarzeń, a kurs minimalny kuponu wyniesie 4,00. W przypadku gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione, gracz otrzyma zwrot postawionej stawki, wynoszący maksymalnie 100 pln. Przykładowo – za kupon o stawce 50 zł, spełniający warunki promocji, otrzymamy zwrot 50 pln na konto bonusowe. Nagroda zostanie przypisana do dnia 03.08.2021 do godziny 17:00. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone najpóźniej do 23:59 dnia 01.08.2021. Bonus w celu wypłaty należy obrócić 6-krotnie, po minimalnym kursie kuponu 2,00 w ciągu 30 dni od otrzymania nagrody.

Zarejestruj konto u bukmachera Betclic i odbierz darmowe bonusy!

Odbieram moje 50 PLN bez ryzyka z kodem TYPERVIP