Funkcjonalna i sprawna aplikacja mobilna jet na ten moment jednym z kluczowych czynników decydujących o tym, którego bukmachera wybierają gracze. Zdaje sobie z tego sprawę jeden z najlepszych bukmacherów na rynku – eWinner, który przygotował promocję z wykorzystaniem swojej nowej aplikacji. Bukmacher oferuje nam freebet w wysokości 25 PLN.

PEWNY FREEBET 25 PLN

Ciekawa kolejka w Top 5 Ligach Europejskich

Okazji do wykorzystania freebetów jest teraz mnóstwo, zaczynając od trwającej 2 kolejkę europejskich pucharów, aż po ligowe rozgrywki, które w ten weekend obfitują w ciekawe mecze. Jednym z nich będzie starcie Atletico Madryt z FC Barceloną. Katalończycy znajdują się obecnie w bardzo słabej formie, co może znaleźć odzwierciedlenie w wyniku spotkania.

Pasjonująco zapowiada się również pojedynek między Liverpoolem a Manchesterem City. Obywatele zanotowali ostatnio bolesną porażkę w starciu z PSG. Niewykluczone, że w meczu z The Reds będą starali się zrekompensować sobie nieudany występ w europejskich pucharach. 

zasady-promocji-ewinner

Promocja eWinner trwa w dniach 24.09-03.10 i przeznaczona jest wyłącznie dla nowych graczy. Użytkownicy, którzy w tym okresie założą konto i zagrają kupon solo bądź ako za minimum 25 zł otrzymają freebet o takiej samej kwocie. Przyznany FreeBet należy wykorzystać w terminie 7 dni od daty przypisania go do konta. Freebet można wykorzystać na dowolnym kuponie SOLO lub AKO z kursem maksymalnym 10.00 w aplikacji mobilnej eWinner. Nie zapomnijcie, że bukmacher ma w swojej ofercie także atrakcyjny bonus powitalny eWinner

warunki-promocji-ewinner[blok_bonus]