Jeszcze kilka tygodni temu w środku tygodnia niewiele działo się w europejskich ligach. Jednak wraz z powrotem Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji nie tylko weekendy przyciągają szeroką paletą typów. We wtorkowej ofercie mamy kilka interesujących zdarzeń, kojarzących nam się jednoznacznie z Champions League. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 50 pln bonusu do wygranego kuponu lub 25 pln za kupon przegrany. Jak skorzystać z promocji?

Pewny bonus na Ligę Mistrzów

We wtorek w ramach słynnej Ligi Mistrzów klasycznie czekają nas dwa spotkania. Mecz Liverpoolu z Realem Madryt, który rozpocznie się o 21:00, z pewnością jest jednym z najciekawszych zestawień w ostatnim czasie. W drugim spotkaniu obecny lider Serie A, Napoli, zmierzy się z Eintrachtem Frankfurt. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 50 pln w punktach FKP do wygranego kuponu. Jakie są warunki promocji? Warto zapoznać się z naszą sekcją typów dnia

W dniu 21.02.2023, w godzinach 19:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 50 pln z kodem „Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 12h, postawić kupon przedmeczowy za minimum 50 pln brutto. Kurs minimalny kuponu musi wynieść przynajmniej 3.00. Kupon może być zakładem typu Solo lub AKO. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 24h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Jeśli jednak kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma 25 pln w punktach. Promocja łączy się z Happy Hours.