Pierwszy weekend września przed nami. Od kilku tygodni w grze są najlepsze ligi piłkarskie Europy. Interesująco zapowiada się niedzielne starcie angielskich legend – doskonale znany Manchester United podejmie samodzielnego lidera Premier League, Arsenal. W sobotni wieczór wicelider, Manchester City, zmierzy się z nowym klubem Jana Bednarka, Aston Villą. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję, dzięki której możemy zgarnąć bonusowe 50 pln. Jak z niej skorzystać?

Pewniak na weekend

Już dzisiaj, w piątek 02.09, Borussia zmierzy się z Hoffenheim w ramach 5 kolejki Bundesligi. Jutro czekają nas derby Merseyside, czyli starcie Liverpoolu z Evertonem. Kto tym razem udowodni wyższość w mieście Beatlesów? O 16:00 odbędą się kolejne derby, tym razem Londynu. Średnio dysponowana Chelsea zmierzy się z nie lepiej grającym West Hamem. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 50 pln w punktach Fortuna Klub Plus za spełnienie poniższych warunków. Jak skorzystać z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuna.

W dniach 02.09-05.09.2022, w każdy dzień trwania promocji, należy postawić kupon za minimum 50 pln. Może być to kupon typu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, ale musi być zagrany z oferty przedmeczowej. Przynajmniej jedno ze zdarzeń na kuponie musi dotyczyć piłki nożnej. Minimalny kurs łączny każdego kuponu musi wynieść 2.00. Niezależnie od rozstrzygnięć tych kuponów, gracz otrzyma bonus 50 pln w punktach FKP. Zakłady muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 05.09.2022. Bonus trafi na konto gracza w dniu 06.09.2022. Bonus jest ważny 7 dni od przyznania.