W najbliższych dniach będziemy świadkami między innymi spotkań we wszystkim topowych ligach europejskich. Zawodnicy Premier League, La Liga, Seria A i Ligue 1 będą rywalizowali aż do poniedziałku. W ramach tychże lig odbędzie się kilka szlagierów, takich jak chociażby derby Madrytu pomiędzy Realem i Atletico. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje specjalną promocję w związku z nadciągającymi zdarzeniami w futbolowym świecie. W ramach bonusu możemy uzyskać 50 pln! Jak skorzystać z promocji?

Pewniak na weekend – bonus 50 pln

Sytuacja w tabelach poszczególnych lig jest bardzo napięta – w angielskiej ekstraklasie nieustannie trwa bitwa o tron. Na zachodzie Europy Real Madryt delikatnie ucieka reszcie stawki. Robert Lewandowski i cały Bayern Monachium zmierzą się w sobotnie popołudnie z Mainz. Na nudę tym samym nie można narzekać. Bukmacher Fortuna wyciąga do nas pomocną dłoń. W sytuacji, gdy postawimy kupon spełniający poniższe kryteria i zagramy w każdy dzień trwania promocji, możemy zyskać 50 pln w punktach. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Warto rozważyć zarejestrowanie się z kodem promocyjnym Fortuny.

Po pierwsze, w każdy dzień trwania promocji, w dniach 11.12 – 13.12.2021, należy zawrzeć zakład za minimalną stawkę stawkę 50 pln brutto. Może być to kupon typu SOLO, AKO lub Maxikombi, a minimalny kurs to 2.00. Po drugie, zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Przynajmniej 1 zdarzenie musi dotyczyć piłki nożnej. Bez znaczenia, czy zakłady będą wygrane czy przegrane, gracz otrzyma bonus 50 pln w punktach FKP. Należy postawić kupon spełniający powyższe kryteria w każdy dzień trwania promocji – w sobotę, niedzielę i poniedziałek. Zakłady muszą zostać rozstrzygnięte do 23:59 w dniu 13.12.2021. Nagroda trafi na konto gracza w dniu 14.12.2021. Do promocji nie zaliczają się kupony postawione za pomocą Betbuildera, ani wypłacone wcześniej (cashout).

[blok_bonus]