W tym tygodniu będziemy świadkami kolejnej rundy w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy. Bez wątpienia największym hitem będzie starcie Manchesteru City z PSG i Chelsea z Juventusem. Reprezentanci angielskiego podwórka w tym roku prezentują szczególnie wysoki poziom. Czy Francuzi i Włosi będą w stanie ich zatrzymać? Naprzeciw oczekiwaniom graczy wychodzi jeden z legalnych bukmacherów, oferując ciekawą promocję. W jej ramach bowiem możemy otrzymać zwrot stawki do 40 pln, gdy jeden z typów okaże się nietrafiony. Tym samym nasz zakład zyskuje solidne zabezpieczenie. Jakie są warunki skorzystania z bonusu?

Pewniak na puchary

Większość z nas z wielką uwagą śledzi rozgrywki w poszczególnych ligach, ale największe emocje z całą pewnością przynoszą mecze pucharowe. Oprócz wspomnianych spotkań, uwagę powinny przykuć też starcia Monaco z Realem Sociedad, a także Atletico Madryt ze słynnym AC Milanem. Bukmacher Betclic w związku z tym oferuje bonus krótkotrwały. W jego ramach, po spełnieniu podanych warunków, możemy otrzymać zwrot stawki aż do 40 pln. Jak wziąć udział w promocji? Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego od Betclic.

W dniach 22.11-25.11.2021 należy postawić kupon składający się z minimum 5 zdarzeń. Nie ma minimalnej stawki. Minimalny kurs ogólny kuponu to 4.00. Zdarzenia muszą dotyczyć europejskich pucharów, a więc Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy i/lub Ligi Konferencji. Nagroda, w postaci zwrotu stawki do 40 pln, zostanie przyznana wyłącznie w wypadku, gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione. Kupon musi być rozliczony do 23:59 w dniu 25.11.2021. W celu wypłaty należy bonus obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie ogólnym 2.00 w ciągu 30 dni od otrzymania.

[blok_bonus]