Ten weekend obfituje w wiele piłkarskich emocji, pomimo że topowe ligi nie grają ze względu na przerwę reprezentacyjną to i tak zobaczymy najlepszych piłkarzy na Europejskich boiskach. Oprócz tego grają także niższe ligi w niektórych krajach, w Polsce zobaczymy na przykład rozgrywki 1, 2 i 3 ligi. W związku z tym na Betclic jest promocja, a jeśli nie masz tam konta to nie ma co zwlekać bo zakład bez ryzyka już na Ciebie czeka.

Pewny zakład na Piłkę Nożną.

W sobotę i niedzielę zobaczymy mecze reprezentacji rozgrywane w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Oprócz tego w weekend na Polskie boiska wyjdą zawodnicy lig od 1-3 czyli odpowiednio 2-4 poziomów rozgrywkowych. Interesującym zdarzeniem tego weekendu będzie mecz w grupie G, w którym to Norwegia podejmie Turcje.

Ciekawie zapowiada się spotkanie Serbia – Portugalia gdyż goście tego meczu wygrali zaledwie 1:0 z Azerbejdżanem i to po bramce samobójczej, teraz mają wygrała 4:2 z ekipą Oranje, co było niemałym zaskoczeniem dla kibiców i bukmacherów, na co może wskazywać fakt że kurs na Turków wynosił ponad 4 przed meczem. Jeśli chcesz zabezpieczyć się przed takimi wypadkami Betclic przygotował promocję specjalnie dla Ciebie.

 

Betclic przygotował pewniaka czyli promocję która polega na tym, że musisz zagrać kupon z minimum 5 zakładami na Piłkę Nożną o kursie wynoszącym co najmniej 4,00 w dniach 25.03-28.03 i jeśli jedno zdarzenie na Twoim kuponie okaże się przegrane Betclic zwróci Ci stawkę do 40 zł w postaci bonusu. Bonusem należy obrócić sześciokrotnie po kursie minimalnym 2,00. Do promocji dołączysz tutaj.

Już teraz załóż konto na Betclic z kodem TYPERVIP i graj pierwszy zakład bez ryzyka!

Odbieram 50 zł bez ryzyka