Czy dla prawdziwych fanów sportu coś piękniejszego niż nadciągający weekend przepełniony piłką nożną? Przed nami wiele ciekawych zestawień. Tottenham podejmie Liverpool na wyjeździe, zaś Barcelona zmierzy się z Realem Betis. Nudzić nie będą się również entuzjaści francuskiej Ligue 1, gdzie Paris Saint-Germain podejmie Troyes. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższa weekend będzie obfitować w emocje. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 50 pln bonusu. Jak skorzystać z promocji?

Pewniak na piłkę nożną – bonusowe 50 pln

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, starcie Tottenhamu z Liverpoolem po prostu trzeba zobaczyć. Ten mecz to coś więcej niż walka o trzy punkty – dla The Reds jest to kluczowy mecz w kontekście walki o mistrzostwo. W czwartkowy wieczór gra także Liga Europy i Liga Konferencji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 50 pln w punktach FKP za spełnienie poniższych wymagań. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 05.05.-08.05.2022, należy zawrzeć 4 kupony, po 1 na każdy dzień promocji. Stawka każdego kuponu powinna wynieść minimum 50 pln brutto. Kupon musi być zakładem typu Solo, AKO lub Maxikombi, z minimalnym kursem łącznym 2,00, z oferty przedmeczowej. Przynajmniej jedno zdarzenie na każdym z kuponów musi dotyczyć piłki nożnej. Zdarzenia muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 08.05.2022. Bez znaczenia na powodzenie zakładu, gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. 

[blok_bonus]