Najbliższy weekend będzie wyjątkowy przede wszystkim dla wszystkich fanów europejskiego futbolu. Sobotni wieczór przyniesie wiele emocji – Sevilla podejmie u siebie obrońców tytułu, Atletico Madryt. W ten sam dzień AS Roma będzie mierzyć się z Atalantą, zaś na polskim podwórku Pogoń Szczecin powalczy z poznańską Wartą. W związku z tymi, a także wieloma innymi wydarzeniami w sportowym świecie, jeden z legalnych bukmacherów przygotował promocję. Możemy otrzymać zakład bez ryzyka – wygrana lub bonus 10 pln. Należy jednak skorzystać z betbuildera. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Pewniak na Betbuilder – wygrana lub 10 pln

Niedziela będzie powodem do świętowania między innymi dla fanów angielskiej Premier League. O godzinie 15:00 szukające formy Wolves zagrają z będącym w małym kryzysie Chelsea. Londyński klub zremisował z połowicznie rezerwowym składem Evertonu 1:1, tym samym będzie to doskonała okazja, żeby się odkuć. O 17:30 zaś Spurs podejmą na swoim nowym stadionie Liverpool. The Reds grają doskonale. Zajmują drugie miejsce w tabeli, z jednym oczkiem straty do Manchesteru City. Z pewnością będzie się działo! Bukmacher Fortuna wychodzi graczom naprzeciw – po spełnieniu poniższych wymagań gracze będą mogli skorzystać z zakładu bez ryzyka. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 18.12-19.12.2021, należy postawić zakład za minimalną stawkę 10 pln brutto. Kupon może być zakładem typu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI. Musi dotyczyć oferty przedmeczowej. Przynajmniej jedno z zakładów na kuponie musi być złożone za pomocą Betbuildera. W przypadku przegranej gracz otrzyma bonus 10 pln w punktach FKP. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być rozstrzygnięte do 23:59 w dniu 19.12.2021. Promocja łączy się z Happy Hours i bonusami AKO. Nagroda trafi na konto gracza w dniu 20.12.2021.

[blok_bonus]