Najbliższe dni będą wyjątkowy przede wszystkim dla wszystkich fanów europejskiego futbolu. Sobotnie popołudnie przyniesie wiele emocji – Everton podejmie na Goodison Park obrońców tytułu, Manchester City. W ten sam dzień Leeds Marcelo Bielsy zmierzy się z Tottenhamem, zaś na polskim podwórku Pogoń Szczecin powalczy z poznańskim Lechem. W związku z tymi, a także wieloma innymi wydarzeniami w sportowym świecie, jeden z legalnych bukmacherów przygotował promocję. Możemy otrzymać zakład bez ryzyka – wygrana lub bonus 10 pln. Należy jednak skorzystać z popularnego w ostatnim czasie betbuildera. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Pewniak na Betbuilder – wygrana albo 10 pln

Niedziela również będzie powodem do świętowania między innymi dla fanów angielskiej Premier League. O godzinie 15:00 szukające formy Wolves zagrają z bardzo mocnym w tym sezonie West Hamem. Londyński klub znajduje się w tym momencie na szóstej lokacie w tabeli. O 17:30 zaś czeka nas arcyciekawe starcie w ramach EFL Cup – zawodnicy Chelsea podejmą na swoim stadionie Liverpool. The Reds grają doskonale. Zajmują drugie miejsce w tabeli, z zaledwie kilkoma oczkami straty do Manchesteru City. Z pewnością będzie się działo! Bukmacher Fortuna wychodzi graczom naprzeciw – po spełnieniu poniższych wymagań gracze będą mogli skorzystać z zakładu bez ryzyka. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 25.02-27.02.2022, należy postawić zakład za minimalną stawkę 10 pln brutto. Kupon może być zakładem typu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI. Musi dotyczyć oferty przedmeczowej. Przynajmniej jedno z zakładów na kuponie musi być złożone za pomocą Betbuildera. W przypadku przegranej gracz otrzyma bonus 10 pln w punktach FKP. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być rozstrzygnięte do 23:59 w dniu 27.02.2022. Promocja łączy się z Happy Hours i bonusami AKO. Nagroda trafi na konto gracza w dniu 28.02.2022.

[blok_bonus]