Już w ten weekend czeka nas solidna dawka sportowych emocji. W sobotę 24 kwietnia odbędzie się jubileuszowa 60 gala Konfrontacji Sztuk Walki, czyli popularnego KSW. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promocję, w której typy na KSW grasz bez ryzyka!

Pewniak na KSW 60

Poprzednia gala KSW pozostawiła pewien niesmak. Zamieszanie w walce wieczoru wystawiło KSW na niemałą szyderę ze strony internautów. W ramach przypomnienia: w ramach walki wieczoru na gali KSW 59 mieli zawalczyć Pudzian z Senegalskim Bombardierem. Na około godzinę przed rozpoczęciem gali okazało się, że przeciwnik Mariusza nie może zawalczyć. KSW jednak znalazło przeciwnika Największemu Polakowi. Problem polegał na tym, że ten przeciwnik nigdy się nie bił w oficjalnych walkach MMA. Nikola Milanović bo o nim mowa to urodzony w Serbii zawodnik Judo. Mieszka od 18 lat w Polsce i trzykrotnie zdobywał złoty medal na Mistrzostwach Polski w Judo. Żeby tego było mało w trakcie walki Nikola próbował obalić Mariusza, ten jednak złapał się siatki i trzymał ją bardzo długo przez co próba była nie udana. Następnie to nasz rodak dosiadł Nikolę i zwyciężył przez Ground and Pound. Komizmu sytuacji dodaje jeszcze fakt, że Nikola był ochroniarzem na pierwszej konferencji przed FAME MMA 10. Jak wiadomo włodarze KSW nie przepadają za galą FAME i otwarcie ją krytykują.

Zajmijmy się jednak galą KSW 60 bo to o jej dotyczy promocja na Fortunie. Na gali zobaczymy 9 pojedynków. Osiem pojedynków mężczyzn oraz jeden pań. Ujrzymy dwie walki o pas, w wagach 120,2 oraz 70,3. W pierwszej zawalczy De Fries z Narkunem, a w drugiej Ziółkowski z Kazieczko. Oprócz tego na gali zobaczymy jeszcze między innymi Ilicia, Ugonoha czy zwycięzcę gali Wotore, w której zawodnicy biją się na gołe pięści. Wspomniany zawodnik nazywa się Marek Samociuk i to właśnie on zmierzy się z sympatycznym Izu. Wszystkie walki zobaczycie na zdjęciu z oficjalnej strony KSW znajdującym się poniżej. Liczymy na wiele efektownych ciosów i widowiskowe nokauty!

 

Aby wziąć udział w promocji Pewniak na KSW należy obstawić 24 kwietnia kupon za minimum 200 zł brutto. Na kuponie musi znaleźć się co najmniej 1 zdarzenie związane z galą KSW 60 z oferty prematch. Pamiętaj aby kurs kuponu wynosił co najmniej 2.00, a na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 4 zdarzenia. Gdy spełnisz wymienione warunki otrzymasz 100 zł w punktach FKP, które możesz obstawić na co chcesz u bukmachera Fortuna. Pamiętaj, że kupon musi zostać obstawiony 24 kwietnia.

Zakład bez ryzyka i środki bez depozytu już na Ciebie czekają u bukmachera Fortuna!