Po emocjonującym weekendzie w poszczególnych ligach czekają nas nie mniej ważne mecze pucharowe. Przed nami wiele ciekawych zestawień. Paris Saint-Germain zmierzy się z Bayernem Monachium, a AC Milan powalczy z londyńskim Tottenhamem. Nudzić nie będą się również entuzjaści angielskiej Championship, gdzie lider tabeli, Burnley, zmierzy się z Watfordem. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższe dni będą obfitować w emocje. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 50 pln bonusu. Jak skorzystać z promocji?

Pewniak – 50 pln bonusu na puchary

Nie sposób przewidzieć wynik starcia słynnego AC Milanu i Tottenhamu, prowadzonego przez włoskiego szkoleniowca, Antonio Conte. Obie ekipy grają raczej w kratkę, niemniej jednak samo zestawienie powinno przynieść zacięty i wyrównany mecz. Równie ciekawe widowisko czeka nas na Parc des Princes – czy PSG jest w stanie pokonać Bayern? Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 50 pln w punktach FKP za spełnienie poniższych wymagań. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniu 14.02.2023, w godzinach 20:00-20:30, należy dokonać depozytu min. 50 pln. Następnie, w ciągu 12h, należy postawić kupon typu Solo, AKO lub Maxikombi. Stawka kuponu powinna wynieść minimum 50 pln brutto, a minimalny kurs łączny 2,00. Dotyczy oferty przedmeczowej i live. Bez znaczenia na powodzenie zakładu, gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Bonus trafi na konto gracza w ciągu 15 minut od spełnienia warunków.