Najbliższe dni przyniosą wiele emocji, gdyż już dziś, w środę 11 stycznia ruszają Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej! Polska, jako współgospodarz, zagra w meczu otwarcia z bardzo silną reprezentacją Francji. Czy biało-czerwoni dobrze wejdą w turniej? Jeden z legalnych bukmacherów przygotował promocję na kolejne dni. Jakie są jej warunki i jak z niej skorzystać? Można zgarnąć aż 50 pln!

Pewne 50 pln

Gdyby tego było mało, w grze są najlepsze ligi piłkarskie w Europie. Mowa tu rzecz jasna o chociażby angielskiej Premier League. Sobotnie popołudnie stanie pod znakiem jednego z najlepszych meczów derbowych na świecie – derbach Manchesteru. Zobaczymy starcie dwóch dobrze dysponowanych ekip, Manchesteru United i Manchesteru City. Podsumowując – będzie się działo. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus do 50 pln w punktach za kupony spełniające kilka warunków. Jak wziąć udział w promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuna

W dniach 11.01-15.01.2023 należy stawiać kupony za minimalną stawkę 30 pln. Na kuponie mogą znajdować się dowolne wydarzenia, ale przynajmniej 1 z nich musi dotyczyć MŚ w Piłce Ręcznej. Dotyczy oferty prematch. Kurs minimalny każdego kuponu to 2.00, a kupon może być zawarty w formule Solo, AKO lub Maxikombi. Za zagranie kuponu w 4 z 5 dni promocji gracz otrzyma równowartość 30 pln w punktach FKP, a za zagranie kuponu w każdy z 5 dni promocji gracz otrzyma 50 pln w punktach FKP. Nie ma znaczenia wynik kuponu, jednakże każdy kupon musi być postawiony innego dnia!