Październik to wspaniały czas dla futbolu. Równolegle trwają rozgrywki krajowe, a także toczą się zacięte boje w pucharach europejskich. Od piątku, przez sobotę, jak i niedziele, a nawet poniedziałek, będziemy świadkami wielu ciekawych starć. Już o 16:00 w sobotę startuje najwyższa klasa rozgrywkowa w Anglii. Wówczas Chelsea zmierzy się z Wolves, które dopiero co pożegnało się z Bruno Lage. Piętnaście minut później zacznie się mecz Atletico Madryt z Gironą, choć na starcie lidera przyjdzie nam czekać aż do godziny 21:00. Wówczas Real Madryt czeka ważny mecz z Getafe. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję, dzięki której możemy zgarnąć bonusowe 50 pln. Jak z niej skorzystać?

Piłkarski pewniak na weekend – bonus 50 pln

Bardzo ciekawie będzie też u naszego zachodniego sąsiada. Bayern Monachium o 18:30 w sobotę podejmie odwiecznego rywala, Borussię Dortmund. Niedziela przywita nas małymi derbami Londynu, pomiędzy West Hamem i Fulham, a także starciem Barcelony z Celtą Vigo. Trwający już weekend jest w zasadzie spełnieniem marzeń entuzjastów futbolu europejskiego. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 50 pln w punktach Fortuna Klub Plus za spełnienie poniższych warunków. Jak skorzystać z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuna.

W dniach 07.10-10.10.2022, w każdy dzień trwania promocji, należy postawić kupon za minimum 50 pln. Może być to kupon typu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, ale musi być zagrany z oferty przedmeczowej. Przynajmniej jedno ze zdarzeń na kuponie musi dotyczyć piłki nożnej. Minimalny kurs łączny każdego kuponu musi wynieść 2.00. Niezależnie od rozstrzygnięć tych kuponów, gracz otrzyma bonus 50 pln w punktach FKP. Zakłady muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 10.10.2022. Bonus trafi na konto gracza w dniu 11.10.2022. Bonus jest ważny 7 dni od przyznania.