Faza kwalifikacji tegorocznych zmagań Ligi Mistrzów zmierza ku końcowi. Polskie drużyny niestety pożegnały się już wcześniej z tymi rozgrywkami. W grze pozostały najmocniejsze ekipy – pary są naprawdę ciekawe, bowiem między innymi Rangers zagra z poważnym rywalem, holenderskim PSV. Piłkarze pod wodzą Giovanniego van Bronckhorsta nie będą mieli łatwego życia, ale my skupmy się póki co na nowej promocji przygotowanej przez jednego z legalnych bukmacherów. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję, a już teraz warto dzielić się swoimi typami na polską ligę, i nie tylko, w typach na jutro.

Pewne 30 pln

Najlepsza liga świata ruszyła! Mowa rzecz jasna o angielskiej Premier League. Wystartowała również niższa klasa rozgrywkowa w Anglii, Championship, tym samym zmaganie w dwóch najwyższych poziomach rozgrywkowych oficjalnie możemy uznać za rozpoczęte. Tym razem skupimy się jednak na tej drugiej. Już jutro o 20:45 spadkowicz z Premier League, Norwich, zmierzy się z Huddersfield. Równolegle zaś zobaczymy ciekawe starcie Birmingham z Watfordem. Emocji w każdym razie nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na jednej z nich. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 30 pln w punktach za kupon spełniający kilka warunków. Jak wziąć udział w promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuna

W dniu 16.08.2022, w godzinach 18:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem “fortuna”. Następnie, w ciągu 12h, należy postawić kupon za minimalną stawkę 30 pln. Kurs ogólny powinien wynieść przynajmniej 2.00. Na kuponie mogą znajdować się dowolne wydarzenia. Dotyczy oferty prematch i live. Kupon może być zawarty w formule Solo, AKO lub Maxikombi. Gracz otrzyma równowartość 30 pln w punktach FKP. Bonus zostanie przyznany na konto gracza w ciągu 30 minut od zawarcia zakładu. Promocja, rzecz jasna, łączy się z Happy Hours.