Czy może być coś piękniejszego niż Majówka z finałem Pucharu Polski? Jedne z najbardziej cenionych rozgrywek przez polskich kibiców dotarły do finałowej fazy. W poniedziałkowy wieczór Lech Poznań zmierzy się z Rakowem Częstochowa. W niedziele na dodatek grają wszystkie topowe ligi europejskie. Nie mamy chyba wątpliwości, że w najbliższy poniedziałek powinniśmy zarezerwować sobie czas na wspomniane starcie. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 30 pln bonusu. Jak skorzystać z promocji?

Pewne 30 pln na finał Pucharu Polski

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, starcie Rakowa z Lechem po prostu trzeba zobaczyć. Oprócz nadciągającego finału, obie drużyny walczą jednocześnie o mistrzostwo kraju w tym roku, tym samym atmosfera będzie naprawdę gorąca. Składy zarówno Lecha, jak i Rakowa są kompletne. Transmisje spotkania przeprowadzi Polsat oraz Polsat Sport. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 30 pln w punktach FKP za spełnienie kilku wymagań. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniu 02.05.2022, w godzinach 16:00-18:00, należy dokonać depozytu minimum 30 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 12h, postawić kupon LIVE za minimum 30 pln brutto. Kupon musi być zakładem typy AKO, Solo lub Maxikombi z minimalnym kursem łącznym 1.60. Bez znaczenia na powodzenie kuponu, gracz otrzyma bonus 30 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. 

[blok_bonus]