Czwartek – w kontekście pucharów europejskich jest to dzień szalenie istotny. Nic dziwnego, skoro tylko dzisiaj czeka nas aż 30 spotkań w ramach Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy. Swoje mecze rozegra między innymi Bayer Leverkusen, West Ham, ale co dla nas najbardziej istotne, również warszawska Legia. Klub ze stolicy podejmie na wyjeździe zdecydowanie wyżej notowanego rywala, a mowa tu o Napoli. Emocji z pewnością nie zabraknie. W związku z tym warto skierować swój wzrok w stronę promocji, którą przygotował jeden z legalnych bukmacherów. Jakie są jej warunki?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Pechowy czwartek – 50 pln bonusu za czerwony kupon

Kolejna runda fazy grupowej Ligi Mistrzów przeminęła, my jednak nadal możemy ekscytować się piłką europejską. To wszystko za sprawą rozgrywek Ligi Europy i Ligi Konferencji. Póki co jedyny reprezentant Polski w tychże rozgrywkach, Legia Warszawa, radzi sobie nad wyraz dobrze. Legioniści wygrali wszystkie swoje mecze i są samodzielnym liderem grupy. W związku ze zbliżającymi się spotkania warto przyjrzeć się promocji przygotowanej przez bukmachera Fortuna. Jeżeli nasz kupon okaże się wyjątkowo pechowy i wszystkie zdarzenia będą nietrafione, otrzymamy 50 pln bonusu. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny od Fortuny

W dniu 21.10.2021 należy postawić zakład za minimalną stawkę 50 pln brutto. Na kuponie muszą znaleźć się minimum 4 zdarzenia z oferty przedmeczowej z wyłączeniem zdarzeń “Gra bez podatku” i/lub “Bonus AKO”. Zakłady muszą zostać rozstrzygnięte do 23:59 w dniu 21.10.2021. Gracz, na którego kuponie wszystkie zdarzenia okażą się nietrafione, otrzyma 50 pln bonusu w formie punktów Fortuna Klub Plus. Nagroda trafi na konto do końca dnia 22.10.2021.

[blok_bonus]