WYNIKI I NAGRODY

Po miesięcznej rywalizacji w Pucharze Typera, poznaliśmy naszego zwycięzcę! Został nim Paweł Kurmin, pokonując w finale Michała Wronę. W boju o trzecie miejsce zwyciężył Przemek Sulir, a tuż za podium znalazł się Mateusz Wróblewski – oto najlepsza czwórka tej edycji!

Paweł Kurmin – 200 PLN we freebetach + Statuetka imienna + unikatowa bluza Zawód Typer
Michał Wrona – 100 PLN we freebetach
Przemek Sulir – 50 PLN we freebetach
Wszyscy ćwierćfinaliści otrzymają nagrody rzeczowe od Zawód: Typer (notatniki, długopisy i vlepki).

Wyniki wszystkich rund od kwalifikacji aż do finału standardowo można zobaczyć TUTAJ.

Gratulacje dla zwycięzcy oraz wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników. W turnieju wzięło udział 415 typerów, a wspólnymi siłami udało nam się zebrać aż 5740 zł!

CEL CHARYTATYWNY

Tym razem naszym beneficjentem będzie Dom Dziecka w Oświęcimiu. Spędziliśmy trochę czasu na rozmowach z opiekunami placówki, by wspólnie ustalić, co będzie im najbardziej potrzebne. Zwykle takie ośrodki w ramach podarunków otrzymują głównie pożywienie, zabawki czy ubrania – tego typu prezentów mają nieraz wręcz nadmiar, dlatego postanowiliśmy pójść nieco bardziej nieszablonową drogą, by móc wesprzeć realne potrzeby dzieci z tego miejsca. Opiekunowie poinformowali nas, że niedawno zakupili do Domu Dziecka sprzęt elektroniczny (telewizory i projektory), lecz brakuje im odpowiedniego nagłośnienia do sal audiowizualnych. Postanowiliśmy sfinansować 3 soundbary, które posłużą podopiecznym placówki zarówno przy zajęciach edukacyjnych, jak i w czasie wolnym. Wielofunkcyjne zastosowanie głośników będzie korzyścią zarówno dla każdego podopiecznego Domu Dziecka z osobna, jak i dla całego ośrodka. Przystaliśmy na pomysł opiekunów, ponieważ uznaliśmy, że prezenty w postaci pożywienia czy ubrań są stosunkowo tanie, a sprzęt audio to spory wydatek, na który trudniej jest sobie pozwolić. Dodatkowo takie nagłośnienie przyda się na wiele lat, znajdzie zastosowanie w różnych sytuacjach i używać go będzie mógł każdy obecny w placówce. Będzie to bardzo użyteczny prezent, który poprawi codzienny komfort nauki i zabawy dla dzieci z oświęcimskiego ośrodka. Wkrótce sprzęt zostanie dostarczony do placówki, a my przedstawimy Wam relację w mediach społecznościowych 🙂