Paddy Power to irlandzki bukmacher założony w 1988 roku w Dublinie. Przez blisko 34 lat funkcjonowania wśród dostępnych na Wyspach bukmacherów Paddy Power stał się jednym z najpopularniejszych, o czym świadczą liczby. W 2011 roku bukmacher Paddy Power uplasował się na 6 miejscu na liście „Najbardziej podziwianych firm w Wielkiej Brytanii” według prestiżowego magazynu Managment Today. Działalność tego bukmachera koncentruje się wokół zakładów sportowych, gier karcianych oraz kasyn online. Paddy Power jest przede wszystkim znany ze swoich kontrowersyjnych zakładów specjalnych na wydarzenia kulturalne, jak i polityczne.

Paddy Power opinie 

Opinie o Paddy Power wystawiane przez ich graczy są różne, głównie przez ich kontrowersyjne zakłady. W 2010 roku, po wycieku ropy naftowej w Zatoce Meksykańskiej, bukmacher wystawił zakłady na to, jaki pierwszy gatunek na tym terenie wyginie. Oczywiście po wystawieniu tego zakładu na irlandzkiego bukmachera wylała się fala negatywnych opinii. Pomijając jednak kwestie pr-owe, bukmacher jest szeroko ceniony za sprawnie działającą stronę oraz przejrzyste i proste warunki obrotu bonusów bukmacherskich

Obsługa klienta

paddy power opinie

Bukmacher Paddy Power opinie na temat obsługi klienta otrzymuje w znacznej większości pozytywne. Skontaktować się z pracownikami można za pomocą live chatu, który pracuje całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Funkcja live chat w przypadku tego bukmachera jest bardzo rozbudowana, ponieważ jest podzielona na kilka kategorii problemów graczy, przez co oczekiwanie na połączenie z konsultantem trwa maksymalnie kilka minut, a problem zostaje w bardzo klarowny oraz profesjonalny sposób rozwiązany przez pracowników. Poza live chatem, bukmacher oferuje jeszcze bardzo rozbudowany dział FAQ, w którym są zawarte odpowiedzi na najczęściej zadawane przez graczy pytania, co pozwala na zaoszczędzenie czasu przez graczy.

Oferta w Paddy Power

W tym aspekcie Paddy Power opinie otrzymuje prawie same pozytywne. Oprócz kontrowersyjnych zakładów, o których wspomnieliśmy wcześniej, bukmacher ten może pochwalić się jedną z najszerszych ofert pod względem wielości dyscyplin. Obejmuje ona najpopularniejsze sporty, w tym między innymi piłkę nożną, siatkówkę oraz koszykówkę. Firma posiada również ofertę na sporty typowo irlandzkie, takie jak futbol irlandzki czy też hurling, czym może się pochwalić niewiele operatorów. Co więcej, irlandzki bukmacher posiada również ofertę na rugby, sporty wirtualne, wyścigi konne, kolarstwo a nawet surfing. Oczywiście, gracze najczęściej wybierają zakłady na piłkę nożną i tutaj Paddy Power również nie odstaje od reszty brytyjskich bukmacherów, oferując zakłady na ligę kameruńską, zambijską, czy nawet gambijską.

Paddy Power legalność w Polsce

legalnosć paddypower

W chwili obecnej bukmacher Paddy Power niestety nie jest dostępny w Polsce. W przeszłości Paddy Power legalny w Polsce był, natomiast w 2017 roku licencja nadana przez Ministra Finansów wygasła i nie została przedłużona. Polscy gracze uwielbiali zakłady specjalne oferowane przez Paddy Powera, więc powrót tego bukmachera do Polski prawdopodobnie cieszyłby się dużym zainteresowaniem.

Paddy Power – podsumowanie

Paddy Power posiada bardzo szeroką ofertę na zakłady sportowe. Oprócz tego może poszczycić się kreatywnymi zakładami specjalnymi. Nie zawsze przynoszą im one pozytywny odbiór, ale zawsze wywołują duże zainteresowanie wśród graczy. Z kolei obsługa klienta u tego bukmachera stoi na bardzo wysokim poziomie, przez co można jednoznacznie stwierdzić, że starają się, aby gracz był zadowolony z ich usług.